Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'ndan Bayram Mesajı

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, “Ramazan Bayramının, dünyanın birçok yerinde yaşanan sorunların çözümü ve toplumların barışı için bir vesile olmasını diliyor, başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam âleminin Bayramını kutluyorum” dedi.

Haberler 16.07.2015, 19:59
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'ndan Bayram Mesajı

ANKARA (ANKA) -Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, “Ramazan Bayramının, dünyanın birçok yerinde yaşanan sorunların çözümü ve toplumların barışı için bir vesile olmasını diliyor, başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam âleminin Bayramını kutluyorum” dedi.

Vatandaşların sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni eden Müezzinoğlu, bayram süresince sağlık hizmetlerinin aksatılmadan yürütülmesi için gereken her türlü tedbirin alındığını belirtti. Müezzinoğlu, mesajında “Bayramlar, halkımızın birlik ve beraberliğinde, sosyal barışın geliştirilmesinde, önemli rol oynayan; ortak sevinçler yaşadığımız, ortak duyguları paylaştığımız müstesna günlerdir. Milletimizin sağlığı için yoğun emek harcayan, bayramda dahi büyük fedakârlıklarla görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza bu vesileyle bir kez daha şükranlarımı sunuyor ve bayramlarını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Müezzinoğlu bayramda yapılan ikramlar konusunda da şu uyarıda bulundu:

“Vatandaşlarımızın, Ramazan ayında oruç vesilesiyle kazandıkları sağlıklı beslenme alışkanlıklarını bayram ve bayram sonrasında da devam ettireceklerini umut ediyorum. Geleneksel kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan bayram ikramları konusunda da ölçülü davranılmasını özellikle sağlık sorunu olan vatandaşlarımızın daha da dikkatli olmaları gerektiğini hatırlatmak istiyorum.” (ANKA)

(HND/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@