Özkes İsraf Dediği Sarayı Savunmaya Devam Ediyor

Bağımsız İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna katılmasını eleştirenlere, “Namaz kıldığım, Kur\'an dinlediğim, duaya iştirak ettiğim külliyede yapılan ikramlarda da israf yoktu ve her şey sünnete uygundu” yanıtını verdi.

Haberler 01.09.2015, 15:44
Özkes İsraf Dediği Sarayı Savunmaya Devam Ediyor

ANKARA(ANKA) - Bağımsız İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna katılmasını eleştirenlere, “Namaz kıldığım, Kur'an dinlediğim, duaya iştirak ettiğim külliyede yapılan ikramlarda da israf yoktu ve her şey sünnete uygundu” yanıtını verdi.

İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna katılmasını eleştirenlere Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi.  CHP milletvekiliyken kullandığı, “Şayet bugün Hz. Muhammed yaşasaydı Saraya gitmezdi” cümlelerini hatırlatan Özkes,  “Bunu dediğimde beni alkışlayanlar, bana iltifatlar yağdıranlar, o zaman ‘Nasıl Hz. Muhammed’i bu işe karıştırıyorsun’ demediler. Aslında ben o zaman Hz. Muhammed ile eleştirerek yanlış yapmıştım. Sayın Cumhurbaşkanımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna katılmam üzerine geçmişteki Hz. Muhammed ile Saray eleştirimle saldırılar. Bunun üzerine bana saldıranların anlayacağı dille yazarak yanlışa yanlışla cevap verdim. Saldıranlarda Hz. Muhammed sevgisi dün yok muydu? Öte yandan namaz kıldığım, Kur'an dinlediğim, duaya iştirak ettiğim külliyede yapılan ikramlarda da israf yoktu ve her şey sünnete uygundu” dedi. (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@