Oktay Vural'dan 30 Ağustos Mesjaı

Oktay Vural: Tuzak Ve Komplo Bezirgânlarının İmha Senaryosunu Millet Rafa Kaldıracak

Haberler 30.08.2015, 14:31
Oktay Vural'dan 30 Ağustos Mesjaı

ANKARA (ANKA) - MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 30 Ağustos’ta köleliğe, teslimiyete, bağımlılığa, boyunduruğa ve acziyete en kalıcı, en net cevabın ve cesur karşılığın verildiğini belirterek, “Bugünkü acıklı ve yürek yaralayıcı ülke tablosundan dolayı hiçbir art niyetli çevre, hiçbir bedbaht, ham ve boş hayale kapılmamalıdır. Türk milleti bugünkü stratejik çalkantıyı, tuzak ve komplo bezirgânlarının devreye koydukları imha senaryosunu rafa kaldıracaktır” açıklamasında bulundu.

Vural, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “26 Ağustos 1071'de coğrafyayı vatan yapan mührümüzü sökmek isteyen işgalcileri 30 Ağustos'ta zaferle def ettik. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos vatanımızı fiilen işgal edenlere verdiğimiz unutamayacakları bir tarihi derstir. 30 Ağustos 1922’de zalimlerin koalisyonuna ve işgalcilerin küstahlıklarına karşı namus ve şeref müdafaasını yaptık” dedi.

30 Ağustos’ta köleliğe, teslimiyete, bağımlılığa, boyunduruğa ve acziyete en kalıcı, en net cevabın ve cesur karşılığın verildiğini vurgulayan Vural, şunları kaydetti:

“Türk milletinin kutlu varlığına pranga vurmak için birbiriyle yarışan husumet ittifakı layık olduğu acı dersini meydanlarda almıştır. Egemenlik haklarımızı savsaklamaya kalkışanlara 30 Ağustos şuuruyla, çelik gibi bir iradeyle ve misliyle mukabele edeceğimiz unutulmamalıdır. Bugünkü acıklı ve yürek yaralayıcı ülke tablosundan dolayı hiçbir art niyetli çevre, hiçbir bedbaht, ham ve boş hayale kapılmamalıdır. Her gün şehit versek de her gün terörün hain ve rezil yüzüyle karşılaşsak da insanımızın birbirine düşmanca muamelesine ortam açamayacaktır. Türk milleti bugünkü stratejik çalkantıyı, tuzak ve komplo bezirgânlarının devreye koydukları imha senaryosunu rafa kaldıracaktır.” (ANKA)

(HM/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@