Muharrem İnce’den ‘adamlık’ dersi

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Trabzon’da esnaf ziyareti sırasında sokakta gördüğü bir ayakkabı boyacısının yerine geçip bir süre ayakkabı boyadı. Muharrem İnce&

Haberler 17.04.2015, 17:54
Muharrem İnce’den ‘adamlık’ dersi

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Trabzon’da esnaf ziyareti sırasında sokakta gördüğü bir ayakkabı boyacısının yerine geçip bir süre ayakkabı boyadı. Muharrem İnce’nin ayakkabı boyadığını gören vatandaşlar “genelde biz siyasetçilerin ayakkabılarını boyarız ama Muharrem İnce’nin siyaset anlayışı herkesten farklı” dediler.

Seçim çalışmaları için bir süredir Trabzon’da olan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Trabzon’da partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı. İnce, bu açılış sonrasında Trabzon esnafını da ziyaret etmeyi ihmal etmedi. En ilginç görüntü ise bir ayakkabı boyacısı ile girdiği diyalog oldu. Ayakkabı boyacısının tezgahına oturan İnce, bu boyacının ayakkabılarını boyadı. Muharrem İnce’nin boyacıya “Sen herkesin ayakkabılarını boyuyorsun şimdi de ben senin ayakkabılarını boyayayım” şeklinde esprisi gülüşmelere sebep oldu. Yoldan geçen vatandaşlar ise Muharrem İnce’yi ayakkabı boyarken görünce şaşkınlık yaşadılar. İnce’nin ayakkabı boyama sevdası ise Trabzon’a özel bir uygulama değil. 2012 yılında Edirne’ye ziyarette bulunan İnce orada da bir ayakkabı boyacısını ziyaret etmiş ve onun da ayakkabılarını boyamıştı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@