Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CHP'ye Ve İYİ Parti'yi Ziyaret Edecekler! Bakanlar Kılıçdaroğlu Ve Akşener İle Ne Görüşecekler?

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Cumhuriyet Halk Partisi'ne ve İYİ Parti'ye ziyarette bulunacakları açıklandı. Bugün TBMM'de 13 şehit olayına dair bilgi verecek bakanlar önce siyasi partilerle görüşecekler.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CHP'ye Ve İYİ Parti'yi Ziyaret Edecekler! Bakanlar Kılıçdaroğlu Ve Akşener İle Ne Görüşecekler?

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bugün siyasi partilere ziyarette bulunacakları bildirildi. CHP, MHP ve İYİ Parti'yi ziyaret edecek olan bakanlar 13 şehit olayına dair bilgi paylaşımında bulunacaklar.

BAKANLAR CHP'Yİ VE İYİ PARTİ'Yİ ZİYARET EDECEKLER

Türkiye'de çok uzun zamandır olmayan bir gelişme bugün resmen yaşanacak. Muhalefette bulunan CHP'yi ve İYİ Parti'yi Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu resmen ziyaret edecek. Özellikle Bakan Soylu ile CHP'liler arasında sık sık yaşanan tartışmalar bu ziyaretin nasıl geçeceğine dair büyük bir merak uyandırdı.

İLK ZİYARET CHP'YE

Verilen bilgilere göre bugün saat 12:00'da Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CHP'yi ziyaret ederek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir görüşme gerçekleştirecekler. Görüşmede Gara operasyonuna dair kamuoyuna yansımayan detaylar hakkında bilgi verileceği bildirildi.

İYİ PARTİ ZİYARETİ SAAT 14:00'DA

Bakan Hulusi Akar ile Bakan Süleyman Soylu saat 14:00'da ise İYİ Parti'ye gidecekler. Bu ziyarette de Genel Başkan Meral Akşener ve kurmayları ile bir araya gelecekleribildirildi. Gara operasyonu hakkında bilgi verecek olan bakanlar bir anlamda kendilerine destek olunmasını talep edecekler.

BASINA KAPALI OLARAK GÖRÜŞÜLECEK

Yapılan açıklamaya göre her iki ziyaret de basına kapalı olarak gerçekleştirilecek. Bu ziyaretlerin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar TBMM'ye giderek Genel Kurul'da milletvekillerini bilgilendirecekler.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@