Milletvekili Kesin Aday Listeleri Açıklandı(5/son):hdp 12 İlde Değişiklik Yaptı

ANKARA (ANKA) – Halkların Demokratik Partisi (HDP) 7 Haziran’da yapılacak seçimde 12 ilin milletvekili listesinde değişikliğe gitti. HDP, Bartın, Bayburt, Bursa, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri,

Milletvekili Kesin Aday Listeleri Açıklandı(5/son):hdp 12 İlde Değişiklik Yaptı

ANKARA (ANKA) – Halkların Demokratik Partisi (HDP) 7 Haziran’da yapılacak seçimde 12 ilin milletvekili listesinde değişikliğe gitti. HDP, Bartın, Bayburt, Bursa, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Sivas, Tokat ve Yozgat’ın milletvekili kesin listesinde yenilikler yaptı. 

Yüksek Seçim Kurulu’nun, 7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimleri için kesin milletvekili aday listeleri, Resmi Gazete’nin bugünkü son mükerrer sayısında açıklandı. Buna göre HDP 12 ilin milletvekili aday listesinde değişiklik yaptı.  HDP, kesin aday listesinde “Bartın, 2. sıra adayı Keskin Erol'un yerine Nur Sait Tekgül’ü, Bayburt’un 2. sıra adayı Mercan Cevahir yerine Hülya Usanmaz’ı, Bursa’da 12. sıra adayı Şenol Gül yerine Yılmaz Adıyaman’ı, Erzurum’un 2. sıra adayı Mehmet Bayraktar yerine Kamil Aydın’ı, 5. sıra adayı Ayfer Kırmızı yerine Zahir Uzu’nu, Giresun’un 3. sıra adayı Kazım Yaman yerine Abdullah Erol’u, Gümüşhane’nin 2. sıra adayı Rahime Yılmaz Acet yerine Mevlüde Çelebi’yi, İstanbul 1. seçim çevresinde 23. sıra adayı Ömer Askara yerine Ceylan Yılmaz’ı, Kahramanmaraş’ın 3. sıra adayı Ali Dusak yerine İbrahum Çiçek’i, Kayseri’de 5. sıra adayı Necla Altındağ yerine Mehmet Zeki Altın’ı, Sivas’tan aday gösterilen Şahturna Ağdayan’ın yerine Sema Sünbül’ü, Tokat’ın 4. sıra adayı Şahap Yıldırım’ın yerine Kadir Akkaya’yı ve Yozgat’ın 1. sıra adayı Metin Eroğlu yerine de Ali Albostanlı’yı” aday gösterdi.

YSK’nın kararına göre HDP’nin kesin milletvekili aday listesi şu isimlerden oluştu:

-ADANA-

1) RIDVAN TURAN

2) MERAL DANIŞ BEŞTAŞ

3) VEDAT ÖZKAN

4) BEYHAN GÜNYELİ

5) TUGAY BEK

6) HATİCE KAVRAN

7) BARIŞ KARABIYIK

8) FERİDE PEYNİRCİ

9) İSMAİL BAŞARAN

10) NEFİSE BALYEMEZ

11) REŞİT ERTAŞ

12) KADER DUMAN

13) HIDIR KOLUMAN

14) FEYRUZE GÜMÜŞ

 

ADIYAMAN

1) BEHÇET YILDIRIM

2) FERHAT TEMEL

3) AYTEN YILMAZ

4) YASİN TAHTA

5) BİRSEN TUNÇ

 

AFYONKARAHİSAR

1) REMZİ YAŞAR DİKMENYILDIZ

2) CAVİDAN NİZAMOĞLU

3) VEDAT KAYA

4) MÜGE YAMANYILMAZ

5) İSMAİL KAÇMAZ

 

AĞRI

1) LEYLA ZANA

2) BERDAN ÖZTÜR

3) DİRAYET TAŞDEMİR

4) MEHMET EMİN İLHAN

 

AKSARAY

1) BİRCAN DUMAN

2)İSMAİL DOYGUN

3)BAHAR GÖNCÜ

         

AMASYA

1) ÇİĞDEM ATALAY

2) NURETTİN ALKAN

3) MUSTAFA IRMAK

 

ANKARA 1. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1) SIRRI SÜREYA ÖNDER

2) SERKAN ÖZKAN

3) SONGÜL EROL ABDİL

4) PERİHAN KİRAZ

5) FİRDEVS KANTAR

6) CELAL DEMİR

7) ZELAL DENİZ DEMİR

8) MEHMET TEKİN OKAY

9) İSMEHAN SARIATEŞ

10) BURCU YILDIRIM

11) BÜLENT DURUKAN

12) NURSEL GÜVENDİR

13) EMİN ÇARBUĞA

14) SÜNDÜS KELEŞ

15) HÜSEYİN ATAŞ

16) AHMET DEMİREL

17) NAZİK KILIÇ

18) ABDULKANİ TATLISU

 

ANKARA 2. BÖLGE

1) MAHMUT MENDUH UYAN

2) GÜLSEN ÜLKER

3) AYDIN ÇUBUKÇU

4) NURSEL ÖZTÜRK

5) REMZİYE GÜÇLÜ

6) AYFER BALIKÇI

7) İLKNUR YILMAZ

8) KAMBER ATEŞ

9) MEHTAP ÖZKAN DELİDUMAN

10) ORHAN ÇELEBİ

11) MÜNİBE KOÇ

12) GÜLİSTAN AYDOĞDU

13) ŞERİF OTİ

14) DİLEK ERTÜRK

 

ANTALYA

1) HAKKI SARUHAN OLUÇ

2) DENİZ YILDIRIM

3) NURAY ERÇAĞAN

4) HADİ CİN

5) AYSEL İBİLİ

6) İSHAK KAHRAMAN

7) GÜLKIZ TÜRK

8) ATALAY METE

9) İLKİN MANYA

10) HASAN KIYAFET

11) LEYLA RUKEN YOLCU

12) SAVAŞ SEZGİN

13) SONGÜL ŞARKLI

14)EBRU ERGEN KORKMAZ

 

ARDAHAN

1) TAŞKIN AKTAŞ

2) ARZU MOCO

 

ARTVİN

1 RECEP DEMİRCİ

2) CELAL OSMANAĞAOĞLU

 

AYDIN

1) FİLİZ KOÇALİ

2) MUZAFFER YÖNDEMLİ

3) SEVAY AKKAN AÇICI

4) KİBAR BOZA

5) MAHMUT NACAR

6) DERVİŞ PEKER

7) AYFER DEMİREL

 

BALIKESİR

1) CEFER ÇELİK

2) BEDRİ ARIK

3) ESENGÜL BEŞLİ

4) AHMET ZEKİ AÇIKGÖZ

5) AYŞE IŞIK

6) ŞUAYİP ÇETİN

7) HAYRETTİN ŞEN

8) FARUK NAFİZ SAYIN

 

BARTIN

1) DİREN CEVAHİR ŞEN

2) NUR SAİT TEKGÜL

 

BATMAN

1) ALİ ATALAN

2) SAADET BECERİKLİ

3) AYŞE ACAR BAŞARAN

4) HASAN YAĞIZ

 

BAYBURT

1) ABDULKADİR CANALIR

2) HÜLYA USANMAZ

 

BİLECİK

1) PERİHAN KARAKOÇ

2) ÖMER EGE

 

BİNGÖL

1) HİŞYAR ÖZSOY

2) SERHAT GÜMÜŞ

3) SEVGİ ÖRÜÇ

 

BİTLİS

1) MİZGİN IRGAT

2) MAHMUT CELADET GAYDALI

3) ZEYNEL OMAY

 

BOLU

1) NEVZAT SANCAK

2) NUR İRİBOY

3) GÜNER YAVUZ

 

BURDUR

1) CELAL ÇİÇEK

2) BETÜL TAYLAN

3) TANER TAŞ

 

BURSA

1) ASİYE KOLÇAK

2) METİN KILIÇ

3) HÜSEYİN ARMAĞAN

4) CEYLAN EROL

5) ŞAHİN AKIN

6) FATMA ÖZEN ÇERENÇE

7) MEHMET DENİZ BÜYÜK

8) RÜSTEM AVCI

9) HATİCE ATEŞ

10) ALİ DAĞ

11) BİRGÜL HIZAL

12) YILMAZ ADIYAMAN

13) MÜNESRA GEÇİMLİ

14) BERTAL CAMKIRAN

15) GURBET ÇELİK

16) RAHİM DEDE

17) NURİ BAYGINDIR

18) MEHMET ERDOĞAN

 

ÇANAKKALE

1) ÖZLEM ERGÜN AÇANAL

2) MİHRİMAN ŞAH

3) ERGİN FİDAN

4) LEYLA YAVUZ

 

ÇANKIRI

1) SELFİNAZ GÖÇMEZ

2) HÜSEYİN KARAKAŞ

 

ÇORUM

1) MUHARREM ÖZÜNEL

2) ÜMİT KÜÇÜKBAYATLILI

3) MELİHA ÜŞÜDÜR

4) HASİBE BEYAZ

 

DENİZLİ

1) PERİHAN ÜGE

2) AHMET TURHAN

3) EMİNE YALÇIN

4) DİLAVER SENEM

5) AYFER İNAN

6) YUNUS ÖZDEMİR

7) ÖZGÜR ÇAVUŞOĞLU

 

DİYARBAKIR

1) İDRİS BALUKEN

2) NURSEL AYDOĞAN

3) NİMETULLAH ERDOĞMUŞ

4) FELEKNAS UCA

5) ALTAN TAN

6) ÇAĞLAR DEMİREL

7) ZİYA PİR

8) İMAM TAŞÇIER

9) SİBEL YİĞİTALP

10) EDİB BERK

11) NESRİN HİLAL ŞANLI

 

DÜZCE

1) YÜKSEL BUDAK

2) ALİ ŞEKER

3) ABDURRAHMAN OĞUZ

 

EDİRNE

1) HÜLYA YER

2) MEHMET ÇELİK

3) SEDAT ZIMBA

 

ELAZIĞ

1) ORHAN DEMİRBAĞ

2) TÜRKAN BİNGÖL

3) ALİ CEMAL ZÜLFİKAR

4) İBRAHİM BİNGÖL

 

ERZİNCAN

1) EROL AĞDAŞ

2) FATİMA TURAN

 

ERZURUM

1) SEHER AKÇINAR BAYAR

2) KAMİL AYDIN

3) ŞİYAR ASLAN

4) DİLİN BİNGÖL

5) ZAHİN UZUN

6) SEBAHAT IŞIKLI

 

ESKİŞEHİR

1) METE GÜNAY

2) RUKİYE GÜVEN

3) HASAN HÜSEYİN KARABULUT

4) FATMA CURKA

5) CEREN GÖKÇE

6) BARIŞ SULU

 

GAZİANTEP

1) CELAL DOĞAN

2) MAHMUT TOĞRUL

3) GÜLSEREN KOCAER

4) FATOŞ ÇETİNKAYA

5) BERİVAN ÖZPOLAT ŞİMŞEK

6) OSMAN DEMİRCİ

7) TUĞÇE ÖZSOY

8) MAHMUT FERMANOĞLU

9) GÜZEL KOÇ

10) DİLEK BÜYÜKKAYA

11) MACİT BOZKURT

12) RECAİ YILMAZ

 

GİRESUN

1) FİLİZ ÇAKIR

2) NALAN COŞKUN

3) ABDULLAH EROL

4) MUSTAFA YUSUFOĞLU

 

GÜMÜŞHANE

1)HAYATİ GÜNAL

2)MEVLÜDE ÇELEBİ

 

HAKKARİ

1) SELMA IRMAK

2) NİHAT AKDOĞAN

3) ABDULLAH ZEYDAN

 

HATAY

1) NİHAT ERASLAN

2) KEREM NALBANT

3) HAMDİYE TURGAY

4) ŞEFİK FIRINCIOĞULLARI

5) HİLMİYE KIZILAY

6) SEYHAN NURAL

7) ŞİRİN NUR VURAL

8) BEKİR SOYLU

9) ABDULKERİM ASLAN

10) PERİ ÇİFTÇİ

 

IĞDIR

1) MEHMET EMİN ADIYAMAN

2) KIZNAS TÜRKALİ

 

ISPARTA

1) HAZNİ ARSLAN

2) ÖMER KARTAL

3) GÖZDE KAYA

4) HAZAL ERTÜRK

 

İSTANBUL 1. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1) SELAHATTİN DEMİRTAŞ

2) HÜDA KAYA

3) ERDAL ATAŞ

4) SERPİL KEMALBAY PEKGÖZEGÜ

5) ABDULLAH BÜLENT ULUER

6) HASAN GÜLÜM

7) HÜLYA AVŞAR

8) NİLGÜN ONGAN

9) KEMAL PEKÖZ

10) SEZİN UÇAR

11) MURAD MIHÇI

12) SEMRA ALKAN

13) MUSA PİROĞLU

14) HÜRRİYET ÖZÇELİK

15) ÇAĞDAŞ KÜÇÜKBATTAL

16) ZEYNEP ÇAKMAKÇI

17) ABDULBAKİ BOĞA

18) SÜHEYLA İNAL

19) ALTAN AÇIKDİLLİ

20) NURHAN YILDIRIM

21) CEMAL ÇOBAN

22) FİLİZ YALÇIN

23) CEYLAN YILMAZ

24) NECMİYE GÜNEŞ

25) AHMET AYDIN

26) MEHMET ZAHİR SARITAŞ

27) HASAN HÜSEYİN KÜÇÜKAYDIN

28) BESTE KAPLAN

29) FATMA SAYGILI

30) AYŞEGÜL ŞEREFHANOĞLU

31) ERMAN ERGİN

 

İSTANBUL 2. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1) TURGUT ÖKER

2) FİLİZ KERESTECİOĞLU

3) SEZAİ TEMELLİ

4) ŞERİFE ERBAY

5) SALİH ŞAHİN

6) ARİFE ÇINAR

7) TAHSİN YEŞİLDERE

8) GÜLSÜM AĞAOĞLU

9) DENİZ ZARAKOLU

10) FLOR ULUK

11) NEVAL TAN

12) EYÜP GÜNEYSEL

13) FATMA ÖZDEMİR

14) ABDULLAH BARAN UĞURLU

15) MELİHA VARIŞLI

16) MEHMET SALTOĞLU

17) ELİF ŞAHSIN SIRLIOĞLU

18) HIDIR KARADAŞ

19) İNCİSEL ALPTEKİN

20) SABRİ GÜL

21) SAİME OĞUZHAN

22) FERİDE ELÇİN

23) BARIŞ KOÇAK

24) DİLBER KOÇAK

25) MELTEM TEKER

26) MEDİNE AKBABA

 

İSTANBUL 3. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1) PERVİN BULDAN

2) GARO PAYLAN

3) LEVENT TÜZEL

4) ALİ KENANOĞLU

5) BEYZA ÜSTÜN

6) AYŞE BERKTAY HACIMİRZAOĞLU

7) KEMAL PARLAK

8) ABDULHEKİM DAŞ

9) ZEHRA ŞAHİN YEŞİL

10) ŞEFİKA GÜRBÜZ

11) HALİME YAVUZ

12) SÜLEYMAN İSKENDEROĞLU

13) HÜLYA İMAK

14) FIRAT EPÖZDEMİR

15) FATMA BEYHAN EROĞLUER

16) MEHMET ŞERİF ÖNER

17) NAZİRE GÜREŞ

18) YAKUP MAVZER

19) ELİF BULUT

20) SEVGİ YALÇIN

21) SUNER SAKÇI

22) DİLEK SULTAN NAYMAN

23) ERKAN METİN

24) NERGİZ VASFİOĞLU

25) AHMET KILIÇ

26) BURCU DEMİRBAŞ

27) ABDULCELİL ÖZTEKİN

28) CEMİLA AKGÜN

29) HÜLYA BAYRAM

30) MEDENİ AYGÜL

31) HALİL SAVDA

 

İZMİR 1. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1) ERTUĞRUL KÜRKÇÜ

2) FERHAN ADEMHAN

3) PINAR AYDINLAR

4) AYŞE ERKEK

5) BAHATTİN CANBEYLİ

6) AHMET ÖNERGE

7) HÜLYA GÜRGÖR

8) MELİKE ARI

9) BAYRAM ERCAN

10) ÜLKÜ YALÇINKAYA

11) AYŞE ÖZEN

12) KAMİL AĞAOĞLU

13) İNCİ DAL

 

İZMİR 2. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1) MÜSLÜM DOĞAN

2) EYLEM YILDIZ

3) ZEKİ GÜL

4) PINAR TÜRK

5) İBRAHİM AKIN

6) SEMRA UZUNOK

7) BERRİN ESİN KAYA

8) SÜLEYMAN GÜNDÜZ

9) DİLEK BAKIŞ

10) ÖZER AKDEMİR

11) ZEYNEP ACAR

12) ŞEHNAZ BABA AKTAŞ

13) HAMDİ ÖZTÜRK

 

KAHRAMANMARAŞ

1) AZİZ TUNÇ

2) AYŞENUR VAİZOĞLU

3) İBRAHİM ÇİÇEK

4) NURAN İMİR

5) EMRE GENÇ

6) MERYEM YILDIZ

7) İBRAHİM ŞAHİNDAL

8) MEHMET ÇAT

 

KARABÜK

1) MÜŞERREF SERAP YOLCU

2) SADIK UÇAK

 

KARAMAN

1) HÜSEYİN MERTOĞLU

2) SİBEL ÇELİK

 

KARS

1) AYHAN BİLGEN

2) ŞAFAK ÖZANLİ

3) ÖNDER FİDANBAY

 

KASTAMONU

1) HAMZA ÖZKAN

2) MEHMET ZEKİ ÇELEBİ

3) ÖZÜM VURGUN

 

KAYSERİ

1) SULTAN ÖZCAN

2) DAĞISTAN BUDAK

3) ZERAN ÖZCAN

4) HASAN DAŞKIN

5) MEHMET ZEKİ ALTIN

6) KENAN MARAŞLI

7) SÜLEYMAN GÖKALP

8) BERMALI DEMİRDÖĞEN

9) ETHEM KABAK

 

KIRIKKALE

1) ABDULLAH KOÇ

2) ŞERİFE GÜNHAN

3) AYŞE DURMUŞ

 

KIRKLARELİ

1) EMİNE NİLÜFER ATAMAN

2) MEHMET BOZTEMİR

3) MUZAFFER KAYA

 

KIRŞEHİR

1) ONUR ŞAHİN

2) AYŞE MERVA AYTEMÜR

 

KİLİS

1)KASIM KISA

2)TÜLAY SARIKABADAYI

 

KOCAELİ

1) ALİ HAYDAR KONCA

2) AYFER KOÇAK

3) GÜNER KİZİR

4) DİLBER BEYSÜLEN

5) İBRAHİM ERGİN

6) SEVDA ÖZER

7) SİNAN ODABAŞI

8) AYTEN YILMAZ

9) HASAN AFŞİN

10) BEDİHA SALHAN

11) AHMET OKUYUCULAR

 

KONYA

1) BATTAL ODABAŞI

2) SERAP KAYA

3) HÜSEYİN ÖZKAN

4) ŞAZİYE ŞENER

5) NİHAL ALAYDIN

6) ADNAN SEYHAN

7) EYLEM ALMAZ

8) KAMURAN TEKİN

9) GÜLÇİN KÖNEŞ

10) İBRAHİM CAN

11) GÜNAY SAĞIR

12) SAMİ ACAR

13) OSMAN ÇELİK

14) BÜLENT ÖRÜÇ

 

KÜTAHYA

1) AHMET TOPRAK

2) NERMİN BİRGÜL HAKAN

3) ÜMİT AYDEMİR

4) AYSUN CEREK

 

MALATYA

1) AYDIN ERDOĞAN

2) PERİHAN YÜCEKAYA

3) AHMET AKAR

4) LATİFE ULUTAŞ

5) BETÜL KURNAZ KILIÇ

6) NECDET BALİ

 

MANİSA

1) ALİ ALFATLI

2) SİBEL GENÇ

3) MEJDEL ACAR

4) MEHMET TARLABÖLEN

5) ABİDİN BAŞBOĞA

6) GÜLSEREN ONGUN

7) MUSTAFA YILDIRIM POLAT

8) CUMALİ YILDIZ

9) İHSAN ÇAÇA

 

MARDİN

1) MİTHAT SANCAR

2) GÜLSER YILDIRIM

3) EROL DORA

4) MEHMET ALİ ASLAN

5) ENİSE GÜNEYLİ

6) NURULLAH GÖRHAN

 

MERSİN

1) DENGİR MİR MEHMET FIRAT

2) ÇİLEM ÖZ

3) ALİ TANRIVERDİ

4) ÖZLEM ŞEN

5) NURSEL DEMİR

6) MAHMUT KARABULUT

7) GÜLAY BİNGÖL

8) NAZIM ASLAN

9) MEHMET TAŞÇI

10) ŞİLAN AYDIN ÜZGEÇ

11) MÜSLÜM TANK

 

MUĞLA

1) MÜNEVVER HÜRRİYET KARADENİZ

2) MEHMET POLAT

3) NURHAYAT TEKGÜL

4) KAMURAN RESULOĞULLARI

5) AYLA ABLEYLA

6) MEHMET EMİN GERS

 

MUŞ

1) BURCU ÇELİK ÖZKAN

2) AHMET YILDIRIM

3) MENSUR IŞIK

 

NEVŞEHİR

1) METE PAK

2) FUNDA TEMEL

3) BEKİR FUAT AKBEL

 

NİĞDE

1) CAFER KILIÇ

2) İPEK EKREM

3)İBRAHİM AVŞAR

 

ORDU

1) AHMET CEVAT GÜNEY

2) CAHİT ONGUNYURT

3) GÜNGÖR ATAŞ

4) TURAN BAYRAK

5) GÜVEN ATABAY

 

OSMANİYE

1) AHMET ŞAKİR

2) NAZLI YUSUFOĞLU KIZILKAYA

3) HATİCE BETÜL ÇELEBİ

4) EMİNE RUKEN AKÇA

 

RİZE

1) NECMETTİN DURMUŞ

2) SELDA KARAFAZLI KURŞUN

3) KEREM AY

 

SAKARYA

1) NESLİN GÜMÜŞ

2) İBRAHİM UZEN

3) LEYLA KIZIL

4) CUMHUR ATAY

5) AYŞEGÜL ALTINTAŞ

6) AYDIN KINAY

7) TÜLAY DEMİRTAŞ

 

SAMSUN

1) ALP ALTINÖRS

2) MAKBULE EFE BAYSAL

3) İLHAN CÜRE

4) SAİT KOCAMAN

5) AHMET ÇAĞIN

6) EMİNE ÇEPNİ

7) MAHMUT ARSLAN

8) SALİHA ALACA

9) ERDAL YÜKSEL

 

SİİRT

1) KADRİ YILDIRIM

2) HATİCE SEVİPTEKİN

3) İSMAİL AYDIN

 

SİNOP

1) ZEKİ ÇELİK

2) AYŞEGÜL KAFKAS

 

SİVAS

1) DURSUN YILDIZ

2) SEMA SÜNBÜL

3) MEVLÜDE ACAR

4) CEVAT AKTAŞ

5) YAŞAR VURAL

 

ŞANLIURFA

1) OSMAN BAYDEMİR

2) DİLEK ÖCALAN

3) İBRAHİM AYHAN

4) LEYLA GÜVEN

5) ZİYA ÇALIŞKAN

6) YASİN BATAN

7) GÜLCAN AVCI

8) SERHAT DİCLE YÜKSEL

9) HACİRE AKSOY

10) RASİM ÇAKMAK

11) YAĞMUR AKAY

12) ASYE DOĞAN

 

ŞIRNAK

1) FAYSAL SARIYILDIZ

2) LEYLA BİRLİK

3) FERHAT ENCÜ

4) AYCAN İRMEZ

 

TEKİRDAĞ

1) ERDAL AVCI

2) SEVGİ EVREN KÖROĞLU

3) SABRİ TOPÇU

4) SADİ ÖZDEMİR

5) ELİF GÜLER

6) LOKMAN TEKİN

 

TOKAT

1) MURAT TOPRAK

2) BAHAR ÖZER

3) ERKAN KESKİN

4) KADİR AKKAYA

5) GÜLCAN GÜMÜŞ

 

TRABZON

1) HÜSEYİN TAKA

2) MEHMETCAN MUTLU

3) ABDULSELAM KILIÇ

4) MEHMET MUSTAFA OLCAYTO

5) TURAN ÇAVUŞOĞLU

6) NURETTİN KARADENİZ

 

TUNCELİ

1) ALİCAN ÖNLÜ

2) EDİBE ŞAHİN

 

UŞAK

1) HANİFE GÜZEL

2) MUSTAFA KIZILDAĞ

3) SEYİTHAN YETKİN

 

VAN

1) FİGEN YÜKSEKDAĞ ŞENOĞLU

2) LEZGİN BOTAN

3) YURDUSEV ÖZSÖKMENLER

4) ADEM ÖZCANER

5) TUĞBA HEZER

6) SELAMİ ÖZYAŞAR

7) REMZİ ÖZGÖKÇE

8) YELİZ YILDIRIM

 

YALOVA

1) NİZAMETTİN ÖZTÜRK

2) AYNUR ERBAY

 

YOZGAT

1) ALİ ALBOSTANLI

2) ŞÜKRÜ ALMAZ

3) HATİCE ÜCAR

4) SELAMİ ÜSTÜNDAĞ

 

ZONGULDAK

1) ALİ TOPALOĞLU

2) SONGÜL TATLI

3) FAHRİ BOZBAŞ

4) İSMAHAN YAŞAR

5) BEDİRHAN GÜNEŞ (ANKA/SON) (YE/ÖZK) 



Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.