Milletvekili Kayıt İşlemleri Devam Ediyor

ANKARA (ANKA)- -26. Dönem milletvekillerinin kayıt işlemleri bugün de sürdü. Milletvekilleri ikramları ile birlikte geldi.

Haberler 10.11.2015, 15:40
Milletvekili Kayıt İşlemleri Devam Ediyor

Meclis’te 26. Dönem Milletvekili kayıtları devam ediyor.

CHP Kocaeli milletvekilleri birlikte kayıt işlemlerini yaptırdı. Meclis’e birlikte gelen CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Tahsin Tarhan ve Fatma Kaplan Hürriyet, Meclis personeli ve basın mensuplarına çikolata ve pişmaniye ikram etti. Erkek milletvekillerinin  rozetlerini ise Fatma Kaplan Hürriyet taktı. 1 Kasım seçimlerinin demokratik bir seçim olmadığını belirten Tahsin Tarhan, parti içerisindeki kurultay girişimlerini de değerlendirdi. Tarhan, “Türkiye’de başkanlık sistemi tartışmaları varken, kurultay tartışmaları yapmak doğru değil. Biz genel başkanın hatalarını tartışıyoruz doğru değil” dedi.

AK Parti eski milletvekili Yaşar Karayel ise bu dönem Kayseri’den seçilen oğlu İsmail Karayel ile birlikte geldi Meclis’e. Tecrübeli bir siyasetçi olan Yaşar Karayel oğluna kayıt işlemleri sırasında yardımcı oldu.  26. Dönem milletvekili seçilen İsmail Karayel’in rozetini de babası Yaşar Karayel taktı.

Eski milli futbolcu MHP Milletvekili Saf­fet San­cak­lı da kaydını yaptırmak için Meclis’e oğlu ile birlite geldi. Rozetini de oğlu taktı. Meclis’te milletvekili kayıt işlemleri devam edecek. (ANKA)

(BK/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@