Melih Gökçek Yıllar Sonra Bülent Arınç İle Tartışmasının Nedenini Açıkladı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Meli Gökçek, AK Parti'li Bülent Arınç ile yaşadıkları sorunun nedenini yıllar sonra açıkladı. Haber Global'de Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programına katılan Melih Gökçek çarpıcı ifadelerde bulundu.

Melih Gökçek Yıllar Sonra Bülent Arınç İle Tartışmasının Nedenini Açıkladı!

Melih Gökçek ile Bülent Arınç arasında yaşanan sert tartışmalar yıllarca gündemden düşmemişti. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra bugün Melih Gökçek bir açıklama yaparak tartışmanın nedenini açıkladı.

Haber Global'de yayınlanan ve Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programına konuk olan Melih Gökçek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bülent Arınç ile yaşadığı soruna dair yıllar sonra detayları anlatan Melih Gökçek, kendisine yöneltilen suçlamaları da reddetti.

FETÖ'CÜLERE ARSA TAHSİS ETMEDİM!

Bülent Arınç yıllar önce Melih Gökçek ile büyük bir tartışma yaşamış ve bu tartışma basın aracılığı ile uzun süre de devam etmişti. Bülent Arınç o günlerde Melih Gökçek'in Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olarak FETÖ'cülere arsa tahsisi yaptığını iddia etmişti. Bu konuya dair açıklamalar bulunan Melih Gökçek, “Ben o dönem Bülent Arınç için bazı detaylar açıklamıştım. O söylediklerim altında ezilip kaldı. Sonrasında da bana çeşitli iftiralar attı. Ardından da kendi söylediği lafı kendisi yedi. Ben hiçbir zaman bedavadan FETÖ'cülere bir arsa tahsis etmedim. Ayrıca Bülent Arınç da kendi adına konuşan birisi değildir. Bunun arka planı var. Çıkıp kendisi açıklasın hakkımda neden iftiralar atmış, kendisini kimler yönlendirmiş.” dedi.

BÜLENT ARINÇ'IN ACISI HUKUK FAKÜLTESİ'NDEN!

Bületn Arınç ile yaşadıkları tartışmanın nedenini de açıklayan Melih Gökçek, “Biz çok eski siyasetçiyiz. Birbirimizi de yıllar öncesinden tanırız. Bülent Arınç'ın acısı Hukuk Fakültesi'nden geliyor. Ben onu o zamanlar desteklemediğim için içine oturmuş yıllar sonra onun itkimanı almaya kalktı. Ayrıca şunu net bir şekilde ifade edeyim. Artık Bülent Arınç'ı ciddiye de almıyorum. AK Parti'liler bunun nedenini gayet iyi anlıyorlar.” ifadelerini kullandı.

MANSUR YAVAŞ ALGI YÖNETİMİ YAPIYOR!

Mansur Yavaş ile alakalı yaşanan sorunlara da değinen Melih Gökçek, “Beni tanıyanlar çok iyi bilirler. Yurt dışına kolay kolay gitmem. Bu Ankapark için ülke ülke dolaştım. İstedimki son teknoloji bir yapı ortaya koyalım. Dünyanın en büyük dinozor parkını Ankara'ya kazandırıp turizm açısından bu kente seviye atlatalım dedik. Ancak kıyametleri kopardılar benden sonra. Neymiş efendim 750 milyon dolar harcanmış. Bunlar kesinlikle yalan. Mansur Yavaş algı yönetimi yapıyor. 330 tane dinozor ve onların örtüleri dahil 4 milyon 200 bin TL tuttu. Kalkmış buna 750 milyon dolar diyorlar. Böyle bir rakamın altına girebilir mi aklı olan bir insan.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@