Meclis Soruşturma Komisyonu Toplandı (1)

ANKARA (ANKA) - Dört eski bakan hakkındaki iddiaları araştırmak üzere kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu,  alt komisyon raporunu görüşmek üzere toplandı. Meclis Soruşturma Komisyonu AK Partil

Haberler 05.11.2014, 10:15
Meclis Soruşturma Komisyonu Toplandı (1)

ANKARA (ANKA) - Dört eski bakan hakkındaki iddiaları araştırmak üzere kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu,  alt komisyon raporunu görüşmek üzere toplandı.

Meclis Soruşturma Komisyonu AK Partili Hakkı Köylü Başkanlığı’nda basına kapalı olarak toplandı. 17 ve 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu iddiasının ardından, 4 eski bakan Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki iddialar üzerine kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu çalışmalarını sürdürüyor.

İstanbul Adliyesi’nde dosyaları incelemek ve tanıkları dinlemek için oluşturulan alt komisyon çalışmalarını tamamladı. Komisyon bugünkü toplantısında ise alt komisyon raporunu ve dinlenen tanıkların tutanaklarını inceleyecek. Ayrıca komisyon bundan sonraki süreçte, kimlerin dinleneceğini ve ilgili kurumlardan istenecek  belge ve bilgileri de belirleyecek.  (ANKA/DEVAM)

(BK/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@