Kültür Ve Turizm Bakanlığı Hizmet Binasının Aylık Kirası 271 Bin Tl

ANKARA (ANKA)- Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, bakanlığınca kiralanan 1 adet hizme...

Haberler 28.10.2015, 11:50
Kültür Ve Turizm Bakanlığı Hizmet Binasının Aylık Kirası 271 Bin Tl

ANKARA (ANKA)- Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, bakanlığınca kiralanan 1 adet hizmet binasına aylık kira bedeli olarak 271 bin 200 TL ödendiğini, binanın 5 yıl süre ile kiralandığını bildirdi.

MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu’nun soru önergesini yanıtlayan Kültür ve Turizm Bakanı, Emek Hizmet Binası giriş kat toplantı odası bakım, onarım, tadilat ve dekorasyon ve Emek Hizmet Binası ıslak hacimler (tuvaletler, çay ocakları, temizlik odaları) tadilat işinin bittiğini söyledi.

Emek Hizmet Binası 1. Bodrum kat yemekhane, mutfak, soyunma odaları ve müştemilatı tadilat bakım, onarım ve dekorasyon yapım işinin devam ettiğini belirten Kültür Bakanı, Emek Hizmet Binası 2. Bodrum katına ait tadilat, bakım, onarım, dekorasyon ve uygulama (mimari, elektrik ve mekanik) projelerinin hazırlandığını kaydetti.

Kültür ve Turizm Bakanı bu projelerin toplam maliyetinin KDV hariç 2 milyon 637 bin 961 TL olduğunu açıkladı.

Kültür Bakanı, Emek hizmet binası 1. Bodrum kat yemekhane, mutfak, soyunma odaları ve müştemilatı, tadilat, bakım, onarım ve dekorasyonu yapım işi ihalesi İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığınca açık ihale yöntemi ile 19 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirildiğini, maliyetinin 1 milyon 738 bin TL+KDV ve işin bitim tarihinin 29 Eylül 2015 olduğunu söyledi.

Kültür Bakanı, bakanlığınca Ankara İli Çankaya İlçesi Çiğdem Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:50 adresinde bulunan 1 adet hizmet binası bulduğunu ifade etti.

Kültür ve Turizm Bakanı, bakanlığınca kiralanan 1 adet hizmet binasına aylık kira bedeli olarak 271 bin 200 TL (stopaj dahil) ödendiğini, binanın 5 yıl süre ile kiralandığını bildirdi. (ANKA)

(MG/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@