Konya'da Ak Parti'nin Seçim Coşkusu

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu'nun memleketi ve seçim bölgesi Konya'da Ak Partililer, kesin olmayan seçim sonuçlarına göre tek başına iktidar olmayı coşkuyla kutladı.

Haberler 01.11.2015, 21:05
Konya'da Ak Parti'nin Seçim Coşkusu
(DHA) - BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu'nun memleketi ve seçim bölgesi Konya'da Ak Partililer, kesin olmayan seçim sonuçlarına göre tek başına iktidar olmayı coşkuyla kutladı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün sabah saatlerinde merkez Meram İlçesi'ndeki konutunun yakınındaki Şükrü Doruk Anadolu Kız Meslek Lisesi'nde oy kullandığı 2248 numaralı sandık oldu. Ardından konutuna geçip, sonuç sonuçları burada hazırlanan özel bir sistemle takip etti. Sandıklar açıldıktan sonra kesin olmayan sonuçlara göre Ak Parti'nin tek başına iktar olmasının ardından bir grup partili, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konutunun önünde bekleyeme başladı. Başbakan Davutoğlu'nun saat 21.00'de önce konutunun önünde sonra da Mevlana Müzesi'nin önündeki Mevlana Meydanı'nda halka hitap etmesi ve Mevlana Müzesini ziyaret etmesi bekleniyor.

Ak Partililerin çoğu da kentte Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun halka hitap edeceği Mevlana Meydanı'nda toplanıp, seçim sonuçlarını coşkuyla kutladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@