Kirasını Ödeyemeyen Dyp, Yeni Genel Merkez Binası Arıyor

ANKARA (ANKA)- Kirasını ödeyemeyen DYP, yeni genel merkez binası arıyor. Seçime katılan partiler arasında yer alan DYP Genel Merkezi’nde personel yok, her işi parti yöneticileri yapıyor. Genel Merkez’de ne sekreter ne çaycı n

Haberler 12.05.2015, 10:24
Kirasını Ödeyemeyen Dyp, Yeni Genel Merkez Binası Arıyor

ANKARA (ANKA)- Kirasını ödeyemeyen DYP, yeni genel merkez binası arıyor. Seçime katılan partiler arasında yer alan DYP Genel Merkezi’nde personel yok, her işi parti yöneticileri yapıyor. Genel Merkez’de ne sekreter ne çaycı ne temizlik görevlisi ne şoför var.

-GENEL MERKEZ’İN KİRASINI ÖDEMEKTE ZORLUK ÇEKEN DYP, TAŞINACAK-

ANKA’ya konuşan DYP Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Öğünç, Parti Genel Merkezi’nin kiralık olduğunu ve kirayı ödemekte zorlandıklarını söyledi.

-"İMECE USULÜ ÖDÜYORUZ"-

"3 artı 1" daire olan Genel Merkez’in kirasının 750 lira olduğunu ve 300 liraya yakın aidat ödediklerini belirten Öğünç, “Kirayı imece usulü ödüyoruz. Kirasını ödeyemediğimiz için de boşaltmak zorunda kalacağız. Başka bir yer bakıyoruz” dedi.

Hazine’den yardım almadıklarını kaydeden Öğünç, kirası daha ucuz olan bir yere taşınacaklarını söyledi.

-"GENEL MERKEZ’DE PERSONEL YOK"-

Genel Merkez’de personel olmadığını, her işe kendilerinin koşturduğunu ifade eden Öğünç, “Personel yok, çalıştıramıyoruz, sekreter, çaycı yok, temizlik görevlisi yok. Telefonlara yöneticiler bakıyor. Herkes kendi arabasını kullanıyor” dedi.

-DYP’NİN EMEKLİYE VAADİ: EMEKLİ BANKASI... 3 BİN LİRA MAAŞ-

Emeklilerle ilgili projelerine değinen Öğünç, “Emeklilerin kendi bankasını kurmayı düşünüyoruz. SGK-BANK. Karı emeklilere aktaracağız. 6 ayda 500 lira zam, 3 bin lira olana kadar. Ondan sonra sabitlenecek, enflasyon oranında artacak” değerlendirmesini yaptı. (ANKA)

(MG/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@