Kılıçdaroğlu'ndan Twitter Yasağına Twitter'dan Tepki

ANKARA (ANKA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter ve YouTube’a erişim yasağına Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, “İletişim ve teknoloji çağında, sebebi ne olursa olsun çağ dışı y

Haberler 06.04.2015, 11:06
Kılıçdaroğlu'ndan Twitter Yasağına Twitter'dan Tepki

ANKARA (ANKA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter ve YouTube’a erişim yasağına Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, “İletişim ve teknoloji çağında, sebebi ne olursa olsun çağ dışı yöntemlerle özgürlüklerin kısıtlanması, ülkemize sadece zarar getirir. Siz yasakladıkça daha çok tweet atılıyor, hala farkında değil misiniz?” dedi. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mahkeme kararıyla Twitter ile YouTube’a  erişim yasağını eleştirdi.  Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Vatandaşın bilgi erişimi ve ifade özgürlüğü bir kez daha engelleniyor. İktidarınızı yasakların arkasına saklanarak mı koruyacaksınız?  Elektrikleri de kesseniz, sosyal medya erişimini de engelleseniz bilgi edinme ve ifade özgürlüğünü asla engelleyemezsiniz. İletişim ve teknoloji çağında, sebebi ne olursa olsun çağ dışı yöntemlerle özgürlüklerin kısıtlanması, ülkemize sadece zarar getirir. Siz yasakladıkça daha çok tweet atılıyor, hala farkında değil misiniz?” (ANKA)

(GO/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@