Kılıçdaroğlu, Kamyoncuların Sorunlarını Dinledi

 ANKARA (ANKA) - Ankara Şaşmaz Sanayii Bölgesinde bulunan Nakliyeciler Sitesi'nde kamyoncu esnafıyla bir araya gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “kamyoncuların sorunlarını da ben çözeceğim” dedi. CHP Genel Başkanı, bu sab

Haberler 19.05.2015, 00:50
Kılıçdaroğlu, Kamyoncuların Sorunlarını Dinledi

 ANKARA (ANKA) - Ankara Şaşmaz Sanayii Bölgesinde bulunan Nakliyeciler Sitesi'nde kamyoncu esnafıyla bir araya gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “kamyoncuların sorunlarını da ben çözeceğim” dedi.

CHP Genel Başkanı, bu sabah Türkiye Nakliyeciler Federasyonu'nu ziyaret etti. Türkiye Nakliyeciler Federasyonu Başkan Deniz Yük ile bir araya gelen ve sorunları dinleyen Kılıçdaroğlu daha sonra Ankara Şaşmaz Sanayii Bölgesinde bulunan Nakliyeciler Sitesinde kamyoncu esnafıyla bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu, kamyoncu esnafının sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, temel şikayet konularından haberdar olduklarını belirterek, "Hiç merak etmeyin bütün sorunlarınızı biliyoruz. Yaşanacak bir Türkiye için çıktığımız yolda siz kamyoncuların sorunlarını da ben çözeceğim. Az önce Federasyon Başkanınızla görüştüm. Bana bir liste halinde şikayetçi olduğunuz konuları iletti. Hepsi çözülebilir, halledilebilir meseleler. İnşallah 7 Haziran'dan sonra bütün sorunları el birliği içinde çözeceğiz." dedi

Kılıçdaroğlu, Nakliyeciler Sitesi'nde seçim otobüsü üzerinden yaptığı konuşmada kamyonculara, "Size sözüm söz. 8 Haziran'dan sonra yani Başbakan olduktan sonra ilk yapacağım ziyaret buraya olacaktır. Buraya yeniden Başbakan olarak geleceğim. O zaman göreceksiniz ki sizin sorunlarınızı ben çözerim" diye seslendi. (ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@