Kılıçdaroğlu Diyarbakır'da

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin eşi Türkan Elçi, Diyarbakır Barosu ve Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretlerinde bulunmak üzere Diyarbakır’a geldi.

Haberler 02.12.2015, 14:32
Kılıçdaroğlu Diyarbakır'da

DİYARBAKIR (ANKA) - CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin eşi Türkan Elçi, Diyarbakır Barosu ve Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretlerinde bulunmak üzere Diyarbakır’a geldi.

Kılıçdaroğlu, ilk olarak Elçi’nin evine gelerek, eşi Türkan ve Kızı Nazerin Elçi ile aile üyelerine başsağlığı dileklerini iletti. Ziyarette Kılıçdaroğlu’na, Genel Sekreter Gürsel Tekin, Genel Başkan Yardımcıları Selin Sayek Böke, Sezgin Tanrıkulu, Tunceli Milletvekili Gürsel Erol ve Hatay Milletvekili Hilmi Yarayıcı eşlik etti.

Ziyaretlere ilişkin CHP Genel Merkezi’nden paylaşılan görüntüye göre, Kılıçdaroğlu kendisini uğurlayan Türkan Elçi’ye başsağlığı dileklerini iletirken, “Bir emriniz olursa her zaman için arkadaşlarımıza söylemeniz yeter. Çocuklarla ilgili de her zaman yanınızdayız. Dediğiniz gibi O, İnşallah güzel bir köprü olur, o vazifeyi ölümünden sonra da sürdürür. Hepimiz ona sahip çıkacağız” dedi.

Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy’la görüşerek başsağlığı dileklerini iletti. Ardından Diyarbakır Baro Başkanlığını ziyaret eden Kılıçdaroğlu, Tahir Elçi’nin makamına kırmızı karanfil bıraktı. (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@