Kendisini Ambulans Uçakla Ankara'ya Sevk Ettiren İl Sağlık Müdürüne AK Parti'den Tepki!

Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç'un koronavirüse yakalanması sonrasında kendisinin ambulans uçakla Ankara'ya sevk ettirmesi büyük bir tepkiye neden oldu. AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir sosyal medya üzerinden Muhammet Ali Oruç'a eleştirel bir mesaj gönderdi.

Kendisini Ambulans Uçakla Ankara'ya Sevk Ettiren İl Sağlık Müdürüne AK Parti'den Tepki!

Koronavirüse yakalanan Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç'un Samsun'da tedavi olmak yerine kendisinin Ankara'ya sevikini yaptırması tepkiyle karşılandı.İL SAĞLIK MÜDÜRÜ KENDİ ŞEHRİNDE TEDAVİ ALMADI!Sağlık çalışanı olduğu için öncelikten yararlanarak 14 Ocak'ta koronavirüs aşısının ilk dozunu yaptıran Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç bir süre sonra koronavirüse yakalandı. İlk etapta Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan Muhammet Ali Oruç'un tedavisinin sonraki aşaması Ankara'da devam etti.KENDİSİNİ ANKARA'YA SEVK ETTİRDİ!İddialara göre İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç kendi talebi ile Sağlık Bakanlığı'na ait bir ambulans uçakla Ankara Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Burada tedavi altına alınan Muhammet Ali Oruç sağlığına kavuştu. Sağlığına kavuştuğunu sosyal medya hesabından açıklayan Muhammet Ali Oruç'a eleştiriler de bu mesajın ardından yağmaya başladı.Ağır bir tedavi gördüğünü söyleyen Muhammet Ali Oruç, “Allah'a şükürler olsun. Hastanedeki tedavi sürecim sona erdi ve taburcu oldum. Tedavim için tüm gayretlerini gösteren sağlık çalışanlarına, beni hiç yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISINDAN ELEŞTİRİSamsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç'un bu mesajının altına bir mesaj yazan AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir, “Müdürüm geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah şifalar versin. Ancak bu şehirde emrinizde bunca kamu hastaneleri varken, şehrinizin İl Sağlık Müdürü olarak ambulans uçakla Ankara'ya tedaviye gitmeniz çok manidar olmuştur.” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (1)
ÜNAL ÖZTÜRK elazig li 4 ay önce
ALLAHTAN şifalar dilerim
YANLIZ yetimin fakir fukaranin. Hakinda bulunmuştur tüm masraflari devleti mize misliylen ödemesi lazim
Saglik mudurlugunde. Babasinin hayrina çalişmuyor herhalde o zaman pamuk. Eller cebe Lütfen selametle

Gelişmelerden Haberdar Olun

@