Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sert Sözler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bir davet yaptı. Bir TV programında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tartışmak istediğini söyleyen Kılıçdaroğlu eğer haksız çıkarsa siyasetten gideceğini söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sert Sözler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün TBMM'de partisinin grup toplantısında milletvekillerine hitap etti. Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının en can alıcı noktası ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yaptığı davet oldu.

CUMURBAŞKANI ERDOĞAN'A DAVET!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'muhalafeti inşa edeceğiz' sözlerini hatırlatan Kemal Kılıçdaroğlu, “Kılıçdaroğlu'ndan kurtulacaklarını söylüyorlar. Kılıçdaroğlu'ndan kurtulmak öyle zor bir şey değil. Hatta çok kolay. Bir televizyon kanalında çık karşıma vatandaşın hakemliğine başvuralım. Ben haksızsam zaten gideceğim. Devletin bütün evrakları, bütün dosyaları, bütün imkanları senin elinde. Otur karşıma çıkar belgeleri vur yüzüme. Niye karşıma çıkmıyorsun? Cesaretin yok çünkü korkuyorsun.” dedi.

MEMLEKET HAYRINA NE YAPTIN?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eleştirilerini sürdüren Kemal Kılıçdaroğlu, “CHP hep onların yaptıkları işleri baltalıyormuş. Çıkıp öyle söylüyor. Sen memleket hayrına ne iş yaptın da biz karşı çıktık? İşçiyi, köylüyü memnun ettin de biz mi karşı çıktık? Evden çıkacaksın gidip Saray'da oturacaksın, kendine ayrı dünya kurup ülkeden habersiz yaşayacaksın. Sonra da tek işin CHP'yi eleştirmek olacak. 19 yılda bu milletin hangi sorununa çözüm ürettin? Vergilerle dünyanın parasını topladınız. İstediğine istediğin kadar faiz külfeti yükledin. Memleketin hangi sorununu çözdün?” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞIMIZIN DOĞMAMIŞ TORUNLARINI BİLE BORÇLANDIRDIN!

Otoyol ve köprü yapımlarına yönelik yeni bir tartışma başlatan Kemal Kılıçdaroğlu, “Çıkıp otoyol, köprü yaptık diyorlar. Hayır, onları sen yapmadın başkaları yaptı. Sen sadece kefil oldun. Vergi veren vatandaşlarımızı değil o vatandaşlarımızın doğmamış torunlarını bile borçlandırdın. Sen ne yaptın bana yaptığın bir icraat söyle? Bana söyle ki Kars'ta, Bitlis'te Çankırı'da şu gabrikayı kurdum. Tek bir fabrika kurdun mu bugüne kadar?” açıklamasını yaptı.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@