İnce'den Gökçek'e: Sabaha Kadar Tweet Atıyorsun, Akşama Kadar Yatıyorsun

Muharrem İnce ve Melih Gökçek Twitter’da tartıştı.

Haberler 06.10.2015, 11:08
İnce'den Gökçek'e: Sabaha Kadar Tweet Atıyorsun, Akşama Kadar Yatıyorsun

ANKARA (ANKA) – Muharrem İnce ve Melih Gökçek Twitter’da tartıştı. Gökçek, İnce’nin “Emekli ve asgari ücretli için seçimi beklemeye gerek yok! Kanunsa kanun topla Meclis’i 1 saatte çıkaralım” paylaşımına “Çok dokundu değil mi?” yanıtını verdi. İnce ise, “Melih sabaha kadar tweet atarsın, akşama kadar yatarsın! 8 yıl önce oğluna 740 bin liraya villa alanlar asgari ücret artışı ve emekliye ikramiye verilmesi vaadine istismar der Melih!” diyerek tepkisini gösterdi.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, AK Parti’nin emeklilere ve asgari ücretli vatandaşlara yönelik seçim vaatlerini Twitter hesabı üzerinden değerlendirirken, “Emekli ve asgari ücretli için seçimi beklemeye gerek yok! Kanunsa kanun topla Meclis’i 1 saatte çıkaralım” dedi.

İnce’nin bu paylaşımına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Twitter üzerinden yanıt vererek, “Çok dokundu değil mi İnce? Doğru, istismar edeceğiniz kozlarda elinizden alındı. Artık kendiniz söyler kendiniz dinlersiniz” dedi.  

Gökçek’e, hedef aldığı CHP’li İnce’den ise cevap gecikmedi.

İnce, şunları kaydetti:

“Melih sabaha kadar tweet atarsın, akşama kadar yatarsın! Hadi kalk Melih sana asgari ücret dersi vereceğim. Bak Melih AKP kurulurken 14 yıl önce programında asgari ücretle ilgili vaat ettiğini 13 yıl tek başına iktidar olmasına rağmen yapmamış! Asgari ücret seviyesi geçim standartlarına göre yeniden gözden geçirilecek ve asgari ücretten alınan vergiler kademeli olarak azaltılacaktır. Melih sen AKP kurulurken başka yerlerde başka hayaller peşinde koştuğundan AKP'nin programında ne söylediğini bilmezsin! Oku da öğren! 14 yıl önce ‘asgari ücretten alınan vergi kademeli olarak azaltılacaktır’ sözünü 13 yılda yapmayıp dokundu değil mi demen çok komik Melih! Asgari ücret artsın, emekli daha rahat koşullarda yaşasın demek, bunu vaat etmek istismar mı Melih? 8 yıl önce oğluna 740 bin liraya villa alanlar asgari ücret artışı ve emekliye ikramiye verilmesi vaadine istismar der Melih! ‘Parsel parsel’ işleriyle ilgileneceğine sonradan katıldığın partinin sayfa sayfa programını oku Melih!” (ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@