İnce: Asgari Ücreti Bilmez Ama 700 Bin Liralık Saati Bilir

ANKARA (ANKA) - CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik, “Asgari ücreti bilmez ama 700 bin liralık saati bilir” eleştirisinde bulunurken, “Yalova’da 15

Haberler 03.05.2015, 14:22
İnce: Asgari Ücreti Bilmez Ama 700 Bin Liralık Saati Bilir

ANKARA (ANKA) - CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik, “Asgari ücreti bilmez ama 700 bin liralık saati bilir” eleştirisinde bulunurken, “Yalova’da 15 Liraya saat satılıyor. 700 bin liralık saat takanlara ve 700 bin liralık saati savunanlara selam olsun” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren İnce, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. İnce sosyal medya üzerinden de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve iktidar partisine eleştirilerini aralıksız sürdürüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Twitter üzerinden “Asgari ücretle çay simit hesabı yapıyordu, şimdi asgari ücret herhalde bin lira diyor. Asgari ücretin kaç lira olduğunu bilmiyor. Asgari ücretin kaç lira olduğunu bilmez, üstüne utanmadan bir de CHP’nin projesini eleştirir” sözleriyle yüklenen İnce, “Asgari ücreti bilmez ama 700 bin liralık saati bilir” ifadelerini de kullandı.

CHP’nin seçim vaatlerine yöneltilen eleştirilere sert tepki gösteren İnce, ayrıca şunları kaydetti:

“Karıştırıyorsunuz. Bin lira herhalde dediğiniz asgari ücret değil, kaçak Sarayda kullanılan bardağın tanesinin fiyatı. Utanmadan devletin parasıyla miting yapıp AKP’ye oy istiyorsun. Sonra da kaynak nerede diyorsun.

Yalova’da 15 Liraya saat satılıyor. 700 bin liralık saat takanlara ve 700 bin liralık saati savunanlara selam olsun.” (ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@