İl Başkanı, muhaliflere saldırmak isteyen ülkücüleri kemerle uzaklaştırdı

ADANA'da, kurultay yapılmasını isteyen MHP'lilerin basın açıklaması yaptığı binaya girmek isteyen bir grup ülkücüyü, Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz, belinden çıkarttığı kemerle vurarak uzaklaştırdı. Deniz, "Ben yürüyorum,...

Haberler 03.05.2016, 16:03
İl Başkanı, muhaliflere saldırmak isteyen ülkücüleri kemerle uzaklaştırdı
ADANA'da, kurultay yapılmasını isteyen MHP'lilerin basın açıklaması yaptığı binaya girmek isteyen bir grup ülkücüyü, Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz, belinden çıkarttığı kemerle vurarak uzaklaştırdı. Deniz, "Ben yürüyorum, erkek olan burada kalsın" diye tepki gösterdi.

MHP Adana İl Sekreteri Ali Karakuş, bir grup partiliyle birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenledikleri basın toplantısında kurultay taleplerini dile getirdi. Grup adına açıklama yapan Karakuş, Müslüman-Türk dünyasının emperyalizmin ağır baskısı altında olduğunu belirterek, "Ülkücü hareketin ve Türk-İslam dünyasının içinde bulunduğu bu olumsuz durum, kurultayın toplanmasını şart kılmaktadır"dedi.

KEMERLE VURDU

Bu arada, 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla Atatürk Parkı'nda Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliğin ardından MHP İl Başkanı Yusuf Baş ile Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz'in de aralarında olduğu bir grup partili Atatürk Caddesi'ndeki esnafa bayrak dağıttı. Basın toplantısının yapıldığı bina önüne gelindiğinde ülkücü gençlerin bazıları, "Hareketin lideri Bahçeli" sloganı attı. Ardından da muhaliflerin olduğu binaya çıkmak istedi. İl Başkanı Yusuf Baş ile Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz, binaya girmek isteyen kişileri engellemeye çalıştı. Ancak bunda başarılı olamayınca Soner Deniz, belinden çıkarttığı kemerle ülkücü gençlere vurarak cemiyet binasından uzaklaştırdı. Deniz, "Ben yürüyorum, erkek olan burada kalsın" diye tepki gösterdi.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@