Gül'den Dağlıca Tepkisi

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Dağlıca’daki terör saldırısına ilişkin, “Coğrafi açıdan çok zor olan bölgede halkın güvenliğini sağlamak için görev yapan askerlerimize yönelik hain terör saldırısını lanetliyorum.

Haberler 07.09.2015, 16:38
Gül'den Dağlıca Tepkisi

ANKARA(ANKA) - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Dağlıca’daki terör saldırısına ilişkin, “Halkımızı teröre karşı haklı tepkisini ortaya koyarken kardeşliğimize ve birliğimize zarar verecek davranışlardan kaçınmaya davet ediyorum” açıklamasında bulundu.

Abdullah Gül, Dağlıca’daki terör saldırısına ilişkin Twitter hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu.

Gül, cumhurbaşkanlığı sırasında Hakkari Dağ ve Komando Tugayı'nı iki kez ziyaret ettiğini hatırlattığı açıklamasında, “Kahraman Mehmetçiğimizin birer gece misafiri olmuştum. Coğrafi açıdan çok zor olan bölgede halkın güvenliğini sağlamak için görev yapan askerlerimize yönelik hain terör saldırısını lanetliyorum. Dağlıca'daki menfur saldırıda şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin ailelerine, yüce milletimize ve Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı diliyorum. Bu hain saldırıların tek amacının ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak olduğu açıktır” ifadelerini kullandı. (ANKA)

(ÖZ/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@