Gözler Ankara Arena'da

ANKARA(ANKA) -AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda yapılıyor. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı toplantı için yerli ve yabancı 500 basın mensubu akreditasyon yaptırdı. S

Haberler 15.04.2015, 12:17
Gözler Ankara Arena'da

ANKARA(ANKA) -AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda yapılıyor. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı toplantı için yerli ve yabancı 500 basın mensubu akreditasyon yaptırdı. Salona giremeyen yüzlerce partili de salon dışında toplanmaya başladı.

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’nın yapılacağı Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda hazırlıklar tamamlandı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı toplantı için salona giremeyen yüzlerce partili salon dışında toplanıyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, Recep Tayyip Erdoğan'ın da yaptığı şekilde aday tanıtım toplantısı öncesi, salon önünde toplanan kalabalığa seslenmesi bekleniyor.

Daha sonra salona girecek olan Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte partilileri selamlayacak. 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’den aday gösterilen 550 milletvekili adayı salonda bir arada oturdu. 3 dönem kuralı nedeniyle 7 Haziran seçimlerinde aday gösterilmeyen milletvekilleri protokolün bulunacağı yerin arkasında yer aldı. 

Toplantı için Türkiye’nin dört bir tarafından partililer Ankara’ya geldi. AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı için Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, tarafından bazı yolların trafiğe kapatılması nedeniyle bazı partililer geri dönmek zorunda kaldığı belirtildi. 500 basın mensubu da toplantıyı takip etmek için akreditasyon yaptırdı.(ANKA)

(BK/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@