Fatih Portakal'ın AK Parti Ve MHP Mesajı Siyasette Büyük Tartışma Çıkardı!

Gazeteci Fatih Portakal'ın AK Parti ve MHP ile alakalı olarak yaptığı yorum büyük tartışmalara neden oldu. Ünlü gazeteci Cumhur İttifakı partilerini eleştiren sosyal medya mesajı ile siyasette gündem belirledi.

Fatih Portakal'ın AK Parti Ve MHP Mesajı Siyasette Büyük Tartışma Çıkardı!

Yıllarca Türkiye'de vatandaşların karşısına Fox TV'de ana haber bültenini sunarak çıkan gazeteci Fatih Portakal son dönemlerde sosyal medya üzerinden siyasi gündeme dair yorumlarını paylaşıyor.FATİH PORTAKAL'DAN AK PARTİ VE MHP MESAJI!Fatih Portakal sosyal medya üzerinde AK Parti ve MHP'ye oldukça eleştiri barındıran bir mesaj paylaştı. Cumhur İttifakı partilerine ekonomi üzerinden yüklenen Fatih Portakal, AK Parti ve MHP'ye neden kaybedeceklerini içeren düşüncesini paylaştı.AK PARTİ VE MHP NEDEN KAYBEDECEK SORUSUNU SORUP CEVAP VERDİ!Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Fatih Portakal, “Cumhur İttifakı partileri AK Parti ve MHP neden kaybedecek biliyor musunuz? Sadece bıu söyleyeceğim iki detay bile yeterli. Buharlaşan 128 Milyar TL'nin hesabını veremedikleri ve geçmişte yokluk kuyruklarını hatırlatıp milleti kuru ekmek kuyruklarına mecbur bıraktıları için kaybedecekler.” dedi.

Fatih Portakal'ın bu siyasi gündem mesajının ardından ise kendisine destek veren ve eleştiren sosyal medya kullanıcıları bu konudaki düşüncelerini ifade ettiler. AK Parti ve MHP detsekçisi olan sosyal medya kullanıcıları Fatih Portakal'ın eleştirisinin doğru olmadığını ifade ederken muhalefet partilerinin destekçileri ise Fatih Portakal'ı haklı bulduklarını ifade ettiler.MERKEZ BANKASI REZERV TARTIŞMALARI SÜRÜYOR!Merkez Bankası rezervlerine yönelik sürdürülen tartışmada CHP tarafından ağır eleştiriler bir süre önce dile getirilmiş ve Hazine ve Maliye Eski Bakanı Berat Albayrak da CHP'ye 500 Bin TL tazminat davası açmıştı. Bu gelişme üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bir açıklama yaparak Merkez Bankası rezervlerinin nerede kullanıldığını detaylıca izah etmişti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@