Erdal Kalkan: Akp İhanet İşleri Başkanlığı Vaadini Unutmuş

ANKARA (ANKA) – İzmir Milletvekili Erdal Kalkan, “AKP seçim beyannamesinde, ihanet işleri başkanlığı kurumu kurulacağı vaadi unutulmuş” dedi. AK Parti, seçim beyannamesi ve milletvekili aday tanıtım toplantısını Ankara Arena

Haberler 15.04.2015, 12:19
Erdal Kalkan: Akp İhanet İşleri Başkanlığı Vaadini Unutmuş

ANKARA (ANKA) – İzmir Milletvekili Erdal Kalkan, “AKP seçim beyannamesinde, ihanet işleri başkanlığı kurumu kurulacağı vaadi unutulmuş” dedi.

AK Parti, seçim beyannamesi ve milletvekili aday tanıtım toplantısını Ankara Arena'da yapıyor. Yurdun çeşitli bölgelerinden gelen partililer, sabahın erken saatlerinde toplantının yapılacağı Ankara Arena önünde toplandı. Partililer, oluşturulan güvenlik noktalarında yapılan aramanın ardından salona alındı. 

Salon dışında bekleyen kalabalığa seslenen Başbakan Ahmet Davutoğlu, daha sonra eşi Sare Davutoğlu ile birlikte salona girdi. Davutoğlu salona girerken AK Parti'nin “Bize Her Yer Türkiye” adlı seçim şarkısı çalındı. Davutoğlu ve eşi salondaki yerlerini aldı. 

-“İHANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI”-

Bu arada AK Parti beyannamesi vekillerin de dilinde. AK Parti’den istifasının ardından yoluna bağımsız olarak devam eden İzmir Milletvekili Erdal Kalkan seçim beyannamesini açıklayacak AK Parti’ye sosyal medya üzerinden yüklendi.

Kalkan, Twitter hesabından, “AKP seçim beyannamesinde, ihanet işleri başkanlığı kurumu kurulacağı vaadi unutulmuş” dedi. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@