En Ağır Cezayı Alacaklar

ANKARA (ANKA) - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Özgecan Aslan'ın katilleri hakkındaki soruşturma ve kovuşturmanın her aşamasının Adalet Bakanlığı tarafından yakından takip edileceğini bildirirken, “Özgecan Asl

Haberler 15.02.2015, 11:09
En Ağır Cezayı Alacaklar

ANKARA (ANKA) - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Özgecan Aslan'ın katilleri hakkındaki soruşturma ve kovuşturmanın her aşamasının Adalet Bakanlığı tarafından yakından takip edileceğini bildirirken, “Özgecan Aslan'ı vahşice/hunharca öldüren insanlıktan çıkmış insan suretindeki bu canavarları lânetliyorum. Bu katiller, yargı önünde hesap verecekler/hak ettikleri en ağır cezayı alacaklardır” dedi.

Bakan Bozdağ, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Mersin Tarsus'ta öldürülen Özgecan Aslan'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diledi.

Özgecan Aslan'ın katilleri hakkındaki soruşturma ve kovuşturmanın her aşamasının Adalet Bakanlığı tarafından yakından takip edileceğini vurgulayan Bozdağ, şunları kaydetti:

“Özgecan Aslan'ın öldürülüp yakılması, sadece canavarca bir hisle/vahşice/hunharca işlenmiş bir cinayet değil; aynı zamanda bir insanlık suçudur. Özgecan Aslan'ı vahşice/hunharca öldüren insanlıktan çıkmış insan suretindeki bu canavarları lânetliyorum. Özgecan Aslan'ı hunharca öldüren insanlıktan çıkmış bu katiller, yargı önünde hesap verecekler/hak ettikleri en ağır cezayı alacaklardır.” (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@