Emrullah İşler: Erdoğan'ı Yedirtmeyeceğiz

Eski Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan\'a yönelik muhalefet partilerinden gelen eleştirilere tepki gösterdi.

Haberler 08.09.2015, 19:55
Emrullah İşler: Erdoğan'ı Yedirtmeyeceğiz

ANKARA(ANKA) - Eski Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik muhalefet partilerinden gelen eleştirilere tepki gösterdi.
İşler, yaptığı açıklamada "Dağlıca'daki terör saldırısında şehit olan 16 Mehmetçik ve Iğdır'da şehit olan 14 polisimiz yüreğimizi dağladı. Mekânları cennet olsun. Ailelerinin, milletimizin başı sağolsun" dedi. İşler açıklamasında şunları söyledi:
"Millet olarak birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Gün dayanışma günüdür. Gün kardeşlik günüdür. Milletimiz zor günleri aşacaktır. Kandan beslenen terör örgütünü ve uzantılarını lanetliyorum. Aziz milletimiz, kahraman güvenlik güçlerimiz terörün üstesinden gelecek güçtedir.”

Dağlıca'nın ardından söylemediği söz üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik algı operasyonu yürüten Doğan ve “paralel medyayı” kınadığını belirten İşler “Gezi Parkı ve 17-25 Aralık'ın hedefi olan Erdoğan'ı terör ile yemek istiyorlar. Bu millet Erdoğan'ı yedirmez, yedirtmeyecek, yedirtmeyeceğiz. Koalisyon için elini taşın altına koymayan Bahçeli hangi yüzle çıkıp açıklama yapabiliyor, saygısızca Cumhurbaşkanı'na dil uzatabiliyor? Milli maçı yarıda bırakarak Ankara'ya dönen Başbakanımıza yönelik eleştiriler art niyetli, maksatlı, belli merkezden yönlendirilen iftiradır. Teröre karşı 77 milyon bir, beraber olmalıyız. Kardeşliğimizi baltalamak isteyenlere fırsat vermemeliyiz. Millet olarak kirli oyunu bozmalıyız" dedi. (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@