Emeklilere 1200 lira ek zam yapılacak!

Emeklilere 1200 lira ek zam yapılacak! Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek AK Parti Seçim Beyannamesi Açıklaması için ATO Congresiuma gelen partililer salona alınmaya başlandı.

Haberler 05.10.2015, 12:20
Emeklilere 1200 lira ek zam yapılacak!

 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek "AK Parti Seçim Beyannamesi Açıklaması"nı izleyecek partililer, ATO Congresiuma alınmaya başlandı.

 

AK Parti'nin 1 Kasım seçimleri için hazırladığı seçim beyannamesini açıklanacağı toplantının gerçekleştirileceği salona partililer güvenlik kontrolünün ardından alınıyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, erken saatlerde salona gelerek çalışmaları takip etti.

"Huzur ve İstikrarla Türkiye'nin Yol Haritası"

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu'nun konuşmasını gerçekleştireceği platformun arkasına dev ekran kurulurken, arka fonda da "Huzur ve İstikrarla Türkiye'nin Yol Haritası" ifadesinin yer aldığı görüldü. Salon girişlerinde de "İlk Günkü Aşkla Hep Birlikte" yazılı afişler dikkati çekti.

Davutoğlu'nun seçim programı

Bugün açıklayacağı seçim beyannamesinin ardından seçim mitinglerine başlayacak olan Davutoğlu, ilk mitingini gerçekleştirmek üzere Samsun'a gidecek.

Yarın yapılacak Samsun mitinginin ardından Davutoğlu, ikinci mitingi de salı günü Erzurum'da gerçekleştirecek. 7 Haziran seçimlerinde tüm illeri ziyaret eden Davutoğlu'nun bu seçimde 23-24 ilde miting yapması planlanıyor.

 

Kaynak: Memuruz.net

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@