Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 40 Bin Tablet Eleştirisine Cevap Verdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında 40.000 tablet dağıtımına yönelik eleştirilerine İmamoğlu'ndan yanıt geldi.

Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 40 Bin Tablet Eleştirisine Cevap Verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün Rize'de yaptığı bir konuşmada İBB'nin 40.000 tablet dağıtımını az bularak eleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yanıt verdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A CEVAP VERDİ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eleşrisine yanıt veren Ekrem İmamoğlu, “Kendisi 40.000 tableti az buluyor. Demek bizi çok iyi takip ediyor. Ancak Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'ın Şahinbey Belediyesi'nin tabletleri Milli Eğitim Bakanlığı'ndan alıp dağıttığına dair kendi ifadesi var. Olsun, hiç önemli değil. 70.000 belediye dağıtsın, 100.000 Milli Eğitim Bakanlığı dağıtsın ama ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz tablet sahibi olsunlar yeter.” dedi.

CUMHURBAŞKANI HERKESE EŞİT MESAFEDE OLMALI!

Cumhurbaşkanlığı makamının herkese eşit mesafede bulunması gerektiğini söyleyen Ekrem İmamoğlu, “Bir icraat iyi ise Cumhurbaşkanlığı makamı ayrım yapmadan herkesi alkışlayabilmelidir. Bunun aksi durumunda da 'bir dakika yanlış yapıyorsunuz, eksik yapıyorsunuz' diyebilmelidir. Bu ülkenin psikolojisi o anlamda büyük sıkıntılar içerisinde. Parti üzerinden bir belediyeyi Cumhurbaşkanı alkışlatmamalı. Ancak ben, Cumhurbaşkanı'nın beni çok sevdiğini düşünüyorum. Takip ediyor, hizmetlerimi gözlemliyor.” ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANI'NA MÜTEŞEKKİRİM!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik açıklamalarını sürdüren Ekrem İmamoğlu, “Bizim 40 Bin tablet projemizi gidip Rize'de konuşan Cumhurbaşkanı benim umudumu arttırmıştır. İcraatlarımız demek ki dikkat çekiyor. Takibe almış Cumhurbaşkanı bizi. Bir hemşehri duygusuyla, İstanbullu hassasiyetiyle takip ediyor. Kendisine müteşekkirim. İnşallah şu otobüslerimiz için de imzasını atsın da bir an önce otobüslerimizi alalım.” açıklamasını yaptı.

Kamugundemi.com

Yorumlar (1)
Erdoğan kirişcan burdur bucak 3 ay önce
Sayln cumhur baskanlm bı belediye baskanlyla uğraşmayın milletin canl yanlyor siz meclisteki Ermeniler le ugrasln millet sizin arkanlzda

Gelişmelerden Haberdar Olun

@