Dışişleri Bakanı: Ek Hizmet Binasının Kirası Aylık 60 Bin Tl

ANKARA (ANKA)-Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Dışişleri Resmi Konutu’nun geçici olarak Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğine devredildiğini, Balgat semtindeki ek hizmet binasının aylık kirasının stopaj dahil 60 bin 232,51

Haberler 06.04.2015, 03:06
Dışişleri Bakanı: Ek Hizmet Binasının Kirası Aylık 60 Bin Tl

ANKARA (ANKA)-Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Dışişleri Resmi Konutu’nun geçici olarak Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğine devredildiğini, Balgat semtindeki ek hizmet binasının aylık kirasının stopaj dahil 60 bin 232,51 TL olduğunu bildirdi.

HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan’ın soru önergesini yanıtlayan Dışişleri Bakanı, bakanlığın merkez yerleşkesi (Balgat) ile Çiğdem Mahallesinde bulunan ek hizmet binası ve Gaziosmanpaşa semtinde yer alan Dışişleri Resmi Konutunun devlet malı olduğunu söyledi.

Dışişleri Resmi Konutunun 3 Temmuz 2009 tarihinde düzenlenen bir protokol ile geçici olarak Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğine devredildiğini belirten Dışişleri Bakanı, “Balgat Semtindeki Ek Hizmet Binası (Osman Tan) 1 Aralık 1997 yılında kiralanmış olup, 2015 yılı aylık kirası stopaj dahil 60 bin 232,51 TL’dir” dedi. (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@