Destici,“Şehit vermekten daha acı olanı şehit vermeye alıştırılmış bir toplumdur”

BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici,Şehit Aileler Federasyonu'nu ziyaret ederek taziyelerini bildirdi. Destici, Şehit Aileler Federasyonu Başkanı Hamit Köse ile birlikte dün yaşanan olay da verilen şehitlere duydukları...

Haberler 02.04.2016, 11:31
Destici,“Şehit vermekten daha acı olanı şehit vermeye alıştırılmış bir toplumdur”
BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici,Şehit Aileler Federasyonu'nu ziyaret ederek taziyelerini bildirdi.

Destici, Şehit Aileler Federasyonu Başkanı Hamit Köse ile birlikte dün yaşanan olay da verilen şehitlere duydukları üzüntüleri dile getirirken bu olayların artık bir son bulmasını istedi.

“DÜN YAPILAN SALDIRIDA 9 CANIMIZI KAYBETTİK”

Destici, Şehit Aileler Federasyonu Başkanı Hamit Köse ile birlikte dün yaşanan olay da verilen şehitlere duydukları üzüntüleri dile getirirrek,“Dün yapılan saldırıda 8 polisimizi 1 askerimizi canımızı kaybettik. Gerçekten artık yüreğimizin dayanamayacağı bedenimizin kaldıramayacağı olaylar yaşıyoruz. Başta şehitlerimizin aileleri, yakınları ve öksüz kalan çocukları ateş düştüğü yeri yakıyor. Artık bıçak kemiğe dayandığı günleri yaşıyoruz, milletimizin artık tahammül gücü kalmamıştır. Her birimiz bu hain teröre karşı askerimizin polisimizin yanında saf tutmaya hazırdır.32 yıl olmuş devletimiz tüm unsurlarıyla mücadele verseydi şu anda Türkiye de terör yoktu. Kandil başta olmak üzere bu PKK’nın yuvaları başlarına yıkılmıyor biz bunu anlayabilmiş değiliz nasıl oluyor da hala bunların finans kaynakları kurutulmuyor biz bunu anlayabilmiş değiliz”dedi.

“BU ACI BÜTÜN MİLLETİN ACISI”

Destici,“Tabi bizimde ilk taziyeyi gerçekleştireceğimiz yer şehit aileleri federasyonumuzdur. Bu acı bütün milletin acısı ama öncelikle şehitlerimizin ailelerinin ve o ailelerin federasyonunun acısıdır.Ben sizlerin huzurunda bütün şehitlerimizin ailelerine taziyelerimizi bildiriyoruz. İnşallah her zaman bu son olur istiyoruz “dedi. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@