Davutoğlu: Kılıçdaroğlu bugün seviyesizliğinin bir örneğini daha göstermiştir

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün CHP grup toplantısında yaptığı konuşmayı eleştirerek, "Kılıçdaroğlu bugün seviyesizliğinin bir örneğini daha göstermiştir. Bu terbiyesizliğe...

Haberler 05.04.2016, 18:45
Davutoğlu: Kılıçdaroğlu bugün seviyesizliğinin bir örneğini daha göstermiştir
BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün CHP grup toplantısında yaptığı konuşmayı eleştirerek, "Kılıçdaroğlu bugün seviyesizliğinin bir örneğini daha göstermiştir. Bu terbiyesizliğe her şeyden önce CHP'li kadınların tepki göstermesini bekliyor ve sözlerini aynen kendisine iade ediyorum" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Twitter adresinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün CHP grup toplantısında yaptığı konuşmayı eleştirerek, "Kılıçdaroğlu bugün seviyesizliğinin bir örneğini daha göstermiştir. Kendisi bu üslupsuzluğu ile Türk siyasetinde utançla hatırlanacaktır. Geride hakaretleri dışında hiçbir şey bırakmamış olacak bu siyasinin varlığını gelecek nesiller hatırlamak dahi istemeyecektir. Kaldı ki seviyesizlik, hakaret ve operasyonla genel başkan olmanın dışında hatırlanacak hiçbir şey de yapmamıştır.

Bu terbiyesizliğe her şeyden önce CHP'li kadınların tepki göstermesini bekliyor ve sözlerini aynen kendisine iade ediyorum" ifadelerini paylaştı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@