Darbe başarılı olsaydı Millete 100 yıl Erdoğan acısı yaşatırlardı

Palandöken'deki Ak Parti Gençlik Kolları Gelişim Kampı'nda konuşan Süleyman Soylu, darbe girişiminin başarılı olması halinde Türkiye'nin 100 yıl Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a ağlayacağını söyledi.

Haberler 20.08.2016, 19:08
Darbe başarılı olsaydı Millete 100 yıl Erdoğan acısı yaşatırlardı
'MİLLETE 100 YIL ERDOĞAN ACISI YAŞATIRLARDI'

Palandöken'deki Ak Parti Gençlik Kolları Gelişim Kampı'nda konuşan Süleyman Soylu, darbe girişiminin başarılı olması halinde Türkiye'nin 100 yıl Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a ağlayacağını söyledi. Soylu, "Allah muhafaza, bu eğer başarılı olsalardı bilin ki Türkiye 100 yıl ağlardı. Bu hainler başarılı olmuş olsalardı. Türkiye 100 yıllık bir travmanın, bir sarmalın ve içinden çıkamayacağı bir kaosun içine girerdi. Bu millet Menderes'in resmini sandıkların içinde saklayarak, dönem dönem açıp ona bakmış ve kendisine yapılan ve bu millete yapılan bir zillet olarak değerlendirilmiştir. Bilmenizi istiyorum; bu millete 100 yıl Tayyip Erdoğan acısı yaşatırlardı. Tam yüzyıl" diye konuştu.

Ak Parti İl Başkanlığı'nı ziyaretinde de Süleyman Soylu, Fetullah Gülen için de, "O melunun adını bile zikretmek istemiyorum. Ama bu bize bir şey öğretti. Birliğimizin ve beraberliğimizin bizim için ne kadar önemli olduğunu öğretti" dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@