Cumhurbaşkanı'na Chp'den Doğalgaz Tepkisi: Keyfi Yerinde Kaçak Sarayda Oturuyor, Gazı Doğalgaz Stoklaması Da Yapmıştır

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz hayat boyu doğalgazla yaşamadık. Bu millet çileye alışıktır” sözüne,

Haberler 02.12.2015, 14:33
Cumhurbaşkanı'na Chp'den Doğalgaz Tepkisi: Keyfi Yerinde Kaçak Sarayda Oturuyor, Gazı Doğalgaz Stoklaması Da Yapmıştır

ANKARA (ANKA)- CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz hayat boyu doğalgazla yaşamadık. Bu millet çileye alışıktır” sözüne, “Cumhurbaşkanı’nın keyfi yerinde, kaçak sarayda oturuyor, gazı da var, doğalgaz stoklaması da yapmıştır, Cumhurbaşkanı muhtarları toplasın, doğalgazı da depolamıştır” dedi.

-“BİR AHLAKSIZ TEKLİF YÜRÜTÜLÜYOR”-

Bayraktutan, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında yeni anayasa konusundaki tartışmalara ilişkin basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak şöyle dedi:

“Talep edilen, değiştirilmesi istenilen anayasa yani 12 Eylül darbe anayasasıdır diye öngörülen  anayasanın maddeleri, başka maddeleri değildir problem. Burada problem anayasanın ilk dört maddesidir, hedef odur. İlk dört madde de büyük bir partner var. Bir ahlaksız teklif yürütülüyor, ‘ver başkanlığı al vatanı teklifi’ yürütülüyor. Hedef anayasanın ilk dört maddesidir. Bir flört dönemi götürülüyor. Muhtemelen 15 gün sonra belki 25 gün sonra belki iki ay sonra beyefendiler yeniden bu çözüm süreci denen şeyi masaya oturacaklar ve muhtemelen bir partner bulacaklar birbirlerine ve diyecekler ki ‘evet ikimiz beraber sayısal olarak bu ilk dört maddeyi getirebilecek sayısal çoğunluğa sahibiz’ ya referandumla ya direkt olarak bunu yapacaklar.”

-“DOĞALGAZ STOKLAMASI DA YAPMIŞTIR”-

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'Biz hayat boyu doğalgazla yaşamadık. Bu millet çileye alışıktır. Allah’ın izniyle bunların üstesinden geliriz’ dedi, ne diyorsunuz?” sorusuna Bayraktutan, “Cumhurbaşkanı’nın keyfi yerinde kaçak sarayda oturuyor, gazı da var, doğalgaz stoklaması da yapmıştır, Cumhurbaşkanı muhtarları toplasın, doğalgazı da depolamıştır muhtemelen o nedenle Cumhurbaşkanının açıklamalarını kaydedeğer görmüyorum” yanıtını verdi. (ANKA)

(MG/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@