Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ulusa Seslenip Birçok Güzellikler Açıklayacağım!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Bayburt, Giresun, Niğde ve Zonguldak il kongrelerine video konferans yoluyla katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çarşamba günü ulusa sesleneceğini ve güzellikler duyuracağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ulusa Seslenip Birçok Güzellikler Açıklayacağım!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin il kongrelerine video konferans yoluyla katılarak açıklama yapmaya devam ediyor. Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisnin Bayburt, Giresun, Zonguldak ve Niğde kongrelerine canlı olarak bağlandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İL KONGRELERİNDE KONUŞTU!

Kongre konuşmalarında önemli değerlendirmeler yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim siyasetimizin temellerinde asırlardır elden elde, gönülden gönüle aktarılan ve bugün bize kadar ulaşan büyük bir dava vardır. Milletimize olan hizmetkarlığımızı ülkemizi güçlendirip refahını arttırarak gösteriyoruz. AK Parti kadroları bu ülke için gece gündüz demeden alın terini akıtmış ve büyük bir açlışma ortaya koymuştur. Bizim için hizmet aşkının getirdiği manevi huzur hiçbir sıfatla ve hiçbir konumla ölçülemez.” dedi.

GÖNLÜNÜ KAZANMADIĞIMIZ TEK VATANDAŞIMIZ KALMAMALI!

Türkiye'nin tarihi bir atılım döneminden geçtiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milletimizle olan gönül bağımızı güçlendirerek yürüttüğümüz mücadeleyi zafere taşıyacağız. Bunun için 2023 seçimlerinin çok kritik bir anlamı vardır. O zaman kadar gönlünü kazanmadığımız tek bir vatandaşımız kalmamalıdır. Kalbini ve beynini Türkiye düşmanlarına kiralamış bazı kesimler buldukları her fırsatta ülkemize saldırma cüreti gösteriyorlar. Biz bunların hiçbirine boyun eğmedik ve eğmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

BİRÇOK GÜZELLİKLER AÇIKLAYACAĞIM!

Yeni müjdeler duyuracağını ilk defa açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şimdi buradan çok önemli bir duyuru yapmak istiyorum. Çarşamba günü ulusa sesleniş konuşmamız olacak. O konuşmayı çok dikkatli bir şekilde takip etmenizi istiyorum. Görüntülü bir biçmde millete seslenişim olacak. İnşallah birçok güzellikleri o konuşmada takdim edeceğim. Milletimizi sevindirecek haberler vereceğim.” açıklamasını yaptı.

Kamugundemi.com

Yorumlar (1)
Mukadder 3 ay önce
Esnafın borçlarını silindi haberini verin nasıl sevincez

Gelişmelerden Haberdar Olun

@