Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siyasetin Yolu Kalkınmaya, Terörün Yolu Ölüme Çıkar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendilerinin emri dağdan değil, Hak’tan ve halktan aldıklarını belirterek, “Siyasetin yolu, demokrasiye ve kalkınmaya; terörün yolu ise kana, ölüme, acıya çıkar. Terörde ısrar edenler hak ettikleri karşılığı görmektedirler ve görmeye devam edecekler” ifadelerini kullandı.

Haberler 19.08.2015, 21:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siyasetin Yolu Kalkınmaya, Terörün Yolu Ölüme Çıkar

ANKARA(ANKA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendilerinin emri dağdan değil, Hak’tan ve halktan aldıklarını belirterek, “Siyasetin yolu, demokrasiye ve kalkınmaya; terörün yolu ise kana, ölüme, acıya çıkar. Terörde ısrar edenler hak ettikleri karşılığı görmektedirler ve görmeye devam edecekler” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. 12 yılda bir taraftan milletin refahını yükseltme, diğer yandan da demokrasinin ve özgürlüklerin alanını genişletme mücadelesi verdiklerini belirten Erdoğan, “Biz emri dağdan değil, Hak'tan ve halktan aldık, farkımız bu. Dün, devletin zulmünden şikayet edenler, bugün demokrasi ve özgürlük ortamını istismar ederek aynı yöntemlere kendileri tevessül ediyorlar. Siyasetin yolu, demokrasiye ve kalkınmaya; terörün yolu ise kana, ölüme, acıya çıkar. Terörde ısrar edenler hak ettikleri karşılığı görmektedirler ve görmeye devam edecekler” dedi. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@