Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Terbiyesiz Herif' Sözlerine Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cevap Geldi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında “terbiyesiz herif” ifadelerini kullanması üzerine Kılıçdaroğlu'ndan yanıt gecikmedi. Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya aracılığı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Terbiyesiz Herif' Sözlerine Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cevap Geldi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki gerginlik yine hakaretlerle yapılan tartışmalara dönüştü.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KILIÇDAROĞLU'NA "TERBİYESİZ" DEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün partisinin Ankara İl Kongresi'nde katılmış ve burada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu kendisne yönelik ifadeleri nedeniyle sert sözlerle eleştirmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlunu hedefe alarak, “Sen nasıl bir yüzsüzsün. Sende nasıl bir yüz var ya? Utanıp sıkılmadan Gara katliamındaki şehitlerin sorumlusu Cumhurbaşkanıdır diyorsun. Terbiyesiz herif” demişti.

KEMAL KILIÇDAROĞLU YANIT VERDİ!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cevabı ise gecikmedi. Sosyal medya üzerinden “İnsan için ahlak elbiseden daha önemlidir” notuyla bir video paylaşarak yanıt veren Kemal Kılıçdaroğlu, “Bugün Erdoğan bana hakaret ediyor. Hatta kontrolü kaybederek 'terbiyesiz' bile diyor. Bunları niçin söylüyor? Ben 16 şehidin hakkını savunduğum için.” dedi.

HANGİ GEREKÇEYLE HAKARET EDİYORSUN!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 5 soru sorduğunu söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu, “Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 5 soru sordum. Bu soruları şehit ailelerimiz adına sordum, milletimiz adına sordum. 5 soruya cevap ver dedim. En azından toplum neyin ne olup ne olmadığını öğrensin dedim. Sen bütün bunları bırakıyorsun bugün çıkıp bana hakaret ediyorsun. Hangi gerekçeyle hakaret ediyorsun. İşin reklamına kaçıyorsun.” ifadelerini kullandı.

5 SORUNUN CEVABINI SENDEN MUTLAKA ALACAĞIM

Açıklamalarını sürdüren Kemal Kılıçdaroğlu, “Ben 16 şehidimizin hakkını sonuna kadar savunmaya devam edeceğim. Yine söylüyorum o 5 sorunun cevabını mutlaka senden alacağım” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@