Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Terbiyesiz Herif' İfadesi Mahkemelik Oldu! Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Dava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir defa daha mahkemelik oldular. Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü ifadeleri nedeniyle kendisi hakkında şikayetçi olup dava açtıklarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Terbiyesiz Herif' İfadesi Mahkemelik Oldu! Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Dava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki karşılıklı atışmalar bir defa daha mahkeme konusu oldu.

KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A DAVA!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik bugün bir açıklama yaparak, “Kılıçdaroğlu'nun '13 şehidin sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan'dır' sözlerine karşılık 'Sen nasıl bir yüzsüzsün ya? Sen de nasıl bir yüz var ya? Terbiyesiz herif.” şeklinde cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a '5 paralık' dava açtık.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün katıldığı AK Parti Ankara İl Kongresi'nde bir konuşma yaptı ve Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisini 13 şehidin sorumlu olarak göstermesine itiraz eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Kemal Kılıçdaroğlu hakkında sert ifadeler kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sen nasıl bir yüzsüzsün? Sende nasıl bir yüz var ya? Utanıp sıkılmadan Gara katliamındaki şehitlerin sorumlusu Cumhurbaşkanıdır diyorsun. Terbiyesiz herif.” ifadelerini kullanmıştı.

KABİNE TOPLANTISI SONRASINDA KILIÇDAROĞLU AÇIKLAMASI!

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün düzenlenen kabine toplantısının sonrasında yaptığı açıklamalarda da Kemal Kılıçdaroğlu hakkında sert ifadeler kullanmayı sürdürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan son açıklamsında Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, “CHP grup toplantısında sergilenen pespayelik söz konusu zatın rezil karakterinin artık iyice bildiğimiz tezahüründen başka bir şey değildir. CHP'nin başındaki adamcağız hayatının bir bölümünü memuriyetle diğer bölümünü siyasetle geçirmiş, kasetle de olsa CHP'nin genel başkanlık koltuğunu cebren ve hile ile işgal etmiş birisidir” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@