Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Ekrem İmamoğlu Arasında Sürpriz Görüşme! İsmail Küçükkaya Görüşmenin Detaylarını Açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında sürpriz bir görüşme yapıldığı ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Ekrem İmamoğlu Arasında Sürpriz Görüşme! İsmail Küçükkaya Görüşmenin Detaylarını Açıkladı!

FOX TV'de yayınlanan Çalar Saat programının sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında sürpriz bir görüşme gerçekleştiğini açıkladı.

CUMHURBAŞKANI İLE İMAMOĞLU GÖRÜŞTÜ!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun geçtiğimiz günlerde vefat eden İBB eski başkanlarından Kadir Topbaş'ın kabrini ziyaret ettiğini söyleyen İsmail Küçükkaya bu sırada bir kişinin bölgeye gelip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oraya geleceğini söylediğini aktardı. Bunun üzerine bölgede kalan ve ayrılmayan Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşılaşıp kısa bir görüşme gerçekleştirdikleri İsmail Küçükkaya tarafından aktarıldı.

İMAMOĞLU'NUN İKİ TALEBİ OLDU!

İsmail Küçükkaya'nın aktardığı bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ekrem İmamoğlu arasında hal hatır sorma faslının ardından İmamoğlu iki talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB'nin kredi taleplerini onaylamasını talep eden Ekrem İmamoğlu ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 8 yıldır otobüs alamadığını ve bunun için de kredi talebinin onaylanması gerektiğini Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bildirdi.

İsmail Küçükkaya'nın ifadelerine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ekrem İmamoğlu arasındaki görüşme yapıcı bir atmosferde gerçekleşti. Her iki tarafında birbirlerine karşı olumlu yaklaşım gösterdiğini söyleyen İsmail Küçükkaya siyasette ihtiyaç olunan diyaloğun bu olduğuna vurgu yaptı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@