Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu kararı fazla geciktiremeyiz...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu'nu yanına alarak Kısıklı meydanında toplanan kalabalığa seslendi.

Haberler 17.07.2016, 21:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu kararı fazla geciktiremeyiz...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu'nu yanına alarak Kısıklı meydanında toplanan kalabalığa seslendi. Kalabalığın, "İdam isteriz" sloganları atması üzerine Erdoğan, Bu konu öyle zannediyorumki, hükumetimizle, ana muhafetiyle, yavru muhalefetiyle görüşmek suretiyle burada bir karara muhakkak varılacaktır. Bu kararı fazla da geciktiremeyiz. Bu ülkede devlete darbe yapanlar, hesabını vermek durumundadır"dedi.

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BAŞINI ABD'DEN İSTEYECEĞİZ

"Fettullahçı terör örgütünün başını ABD'den isteyeceğiz" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan bu konuda ABD ve Batılı ülkelerle görüşmelere başlandığı söyledi.

LİDERLERİN BİRLİKTELİĞİ DEVAM EDECEK

Bütün liderlerin Parlamentoda ortaya koydukları birlikteliğin, bundan sonra da devam edeceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu örgüt düşünebiliyor musunuz, TBMM'yi bombalayan örgüttür. Bu örgüt Cumhurbaşkanlığı Külliyesini bombalayan örgüttür. Bu örgüt artık son çırpınışlarını yaşıyor"dedi.

SİLAHLAR YAKALANDI

Konya 3. ana jet üssüne yönelik operasyonun başarıyla sonuçlandığı açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Konteynırlarla buraya doğru taşınmakta olan silah muhimatlar vardı, yine polis teşkilatımız aldığı istihbaratla onları da yakaladı, el koydu" dedi.

YUNANİSTAN'A KAÇANLAR İADE EDİLECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopterle beraber Yunanistan'a kaçan darbecilerin durumuyla ilgili Çipras'la görüştüğünü, Helikopterin bugün iade edildiğini, 8 darbeci askerin de en kısa sürede iade edileceğini söyledi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@