Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu Akşam Ne Açıklayacak? İşte Kulislerde Öne Çıkan Tahminler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu akşam ulusa sesleniş konuşması yaparak bazı müjdeler açıklayacağını ifade etmişti. Herkes bu kritik konuşmayı beklerken kulislerde bu müjdelere dair tahminler yapılmaya başlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu Akşam Ne Açıklayacak? İşte Kulislerde Öne Çıkan Tahminler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önceki gün bir açıklama yapmış ve Çarşamba akşamı ulusa sesleniş konuşması yaparak bazı güzellikleri açıklayacağını ifade etmişti. Bu güzelliklerin ne olacağına dair kulislerde tahminler konuşulmaya başlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu akşam açıklayacağı müjdelerin neler olacağına dair ser verilip sır verilmiyor. Kamuoyuna sızan herhangi bir bilgi şu ana kadar bulunmuyor. Oldukça merak edilen müjdelere dair yalnızca tahminler yapılıyor. Peki kulislere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan bu akşam hangi müjdeleri açıklayabilir?

YERLİ AŞI TAHMİNİ!

Kulis bilgilerine göre müjde yerli aşı ile alakalı olabilir. Türkiye'de bir süredir yerli koronavirüs aşısı çalışmaları yapılıyor. Bu aşı çalışmalarında gelinen son durum Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanabilir. Aşının kullanım tarihine dair net bir bilgiyi Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurabilir.

HUKUK VE EKONOMİ REFORMALARI BEKLENTİSİ

Adalet Bakanlığı ve Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından üzerinde bir süredir çalılışan hukuk ve ekonomi reformları da Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanabilecek müjdeler arasında gösteriliyor. Bu reformlarla beraber İnsan Hakları Eylem Planı'nın da Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanabileceği ifade ediliyor.

TESLA İLE ORTAK YATIRIM MI YAPILACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın merakla beklenen müjdesinin TESLA ile ortak bir yatırım olabileceği de vurgulanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde Tesla'nın ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirmişti. Bu görüşmede Türkiye'de özel ve kamu sektörü kurumları ile Tesla arasında uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda yapılabilecek işbirliği masaya yatırılmıştı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu konuda bir müjde verebileceği de tahmin ediliyor.

DOĞALGAZ VE ALTIN MI BULUNDU?

Kulislerde yer alan son müjde tahmini ise doğalgaz ve altın ile alakalı oldu. Yeni bir altın madeninin bulunduğu ve bu madenin rezervinin çok yüksek olduğu iddia edilmeye başlandı. Ancak bir taraftan da Karadeniz'de yeni bir doğalgaz keşfinin müjde olabileceği tahminleri yapılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu akşam hangi müjdeyi veya müjdeleri açıklayacağı kimse tarafından bilinmiyor. Ancak bu konuda çok büyük bir merak yaşanıyor. Vatandaşların her biri kendi yaşadıkları olumsuzlukların giderilmesine yönelik bir müjde bekliyor. Bu müjdenin ne olacağına dair merak bu akşam saatlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasıyla son bulacak.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@