Chp'li Gök'ten Parti İçi Muhalefete (1): Kimse Chp'den Üstün Değildir

ANKARA (ANKA)- CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, “Kimse CHP’den üstün değildir. Hiçbir CHP’li en sade üyesinden en tepedeki makamına kadar ayrıştırıcı cümleler kurarak CHP&rsq

Haberler 06.11.2014, 10:15
Chp'li Gök'ten Parti İçi Muhalefete (1): Kimse Chp'den Üstün Değildir

ANKARA (ANKA)- CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, “Kimse CHP’den üstün değildir. Hiçbir CHP’li en sade üyesinden en tepedeki makamına kadar ayrıştırıcı cümleler kurarak CHP’yi kamuoyu önünde tartışmalı gösterme hakkına sahip değildir. Parti her şeyin üstündedir. Disiplin de bunun başlıca koşuludur” diyerek parti içi muhalefete seslendi.

Gök, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında Meclis çalışmalarını ve gündemdeki konuları değerlendirdi.

Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın istifası ile Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum’un disipline sevkine ilişkin soruya Gök, şu yanıtı verdi:

“Kimse CHP’den üstün değildir. Herkes parti içinde kaldığı zaman güçlenir ve siyaset yapar. Ben bu ana kadar beraber çalıştığım arkadaşlarımın böyle bir süreç yaşamalarına üzülürüm, ancak partinin bir disipline de ihtiyacı vardır. CHP’de kenetlenmek açısından çok önemli adımlar attığımız bu günlerde hiçbir CHP’li en sade üyesinden en tepedeki makamına kadar ayrıştırıcı cümleler kurarak CHP’yi kamuoyu önünde tartışmalı gösterme hakkına sahip değildir. Parti her şeyin üstündedir. Disiplin de bunun başlıca koşuludur.” (ANKA/DEVAM)

(MG/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@