Chp'li Aygün: Bu Bir Nöbet Değişimidir

ANKARA (ANKA)- CHP’de liste dışı kalan Ankara Milletvekili Sinan Aygün, “Bu bir nöbet değişimidir” dedi. CHP’nin milletvekili aday listesinde yer almayan Aygün yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden millet

Haberler 08.04.2015, 04:38
Chp'li Aygün: Bu Bir Nöbet Değişimidir

ANKARA (ANKA)- CHP’de liste dışı kalan Ankara Milletvekili Sinan Aygün, “Bu bir nöbet değişimidir” dedi.

CHP’nin milletvekili aday listesinde yer almayan Aygün yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptığımda Sayın Genel Başkanımdan, Ankara’dan çok fazla kontenjan adaylığı başvurusu bulunduğunu göz önüne alarak adayları belirlerken en küçük bir sıkıntı yaşaması halinde beni aday göstermemesini talep etmiştim. Bu yolla hem Sayın Genel Başkanımın elini rahatlatmak, hem de asıl işime yoğunlaşıp, daha çok istihdam ve daha çok iş imkânı yaratıp yani yatırımlarla milletime hizmet edebilmek için daha çok çalışma imkânına kavuşmak istedim” dedi.

-“MİLLETVEKİLLİĞİ ŞEREFLİ VE ONURLU BİR GÖREVDİR,  ANCAK BİR MESLEK DEĞİLDİR"-

Milletvekilliğinin şerefli ve onurlu bir görev olduğunu, ancak bir meslek olmadığını belirten Aygün, “Bana dört yıl süreyle bu şerefi ve onuru yaşatan başta Genel Başkanım Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere tüm CHP yönetimine, seçmenine ve Türk halkına sonsuz teşekkür eder, 7 Haziran’da nöbeti devralacak arkadaşlarıma da başarılar dilerim. Bu bir nöbet değişimidir. Milletime hizmet verebildiğim her görev benim için şereflidir ve onurludur” açıklamasını yaptı.  (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@