Chp'li Ankara, Eskişehir, Kayseri, Konya Ve Sivas Milletvekillerinden Kılıçdaroğlu'na Destek

ANKARA (ANKA)- CHP’li Ankara, Eskişehir, Kayseri, Konya ve Sivas milletvekilleri yayınladıkları bildiriyle...

Haberler 13.11.2015, 13:05
Chp'li Ankara, Eskişehir, Kayseri, Konya Ve Sivas Milletvekillerinden Kılıçdaroğlu'na Destek

ANKARA (ANKA)- CHP’li Ankara, Eskişehir, Kayseri, Konya ve Sivas milletvekilleri yayınladıkları bildiriyle CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na destek açıklaması yaptı.

CHP’li 15 milletvekilinin imzaladığı bildiride, partinin olağan kongre süreci devam ederken yapılan olağanüstü kongre taleplerini doğru ve gerekli görmediklerini ve Kılıçdaroğlu’nu desteklediklerini açıkladı.

Ankara milletvekilleri Levent Gök,  Ayşe Gülsün Bilgehan, Murat Emir,  Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu, Aylin Nazlıaka, Şenal Sarıhan, Nihat Yeşil, Necati Yılmaz; Eskişehir milletvekilleri Utku Çakırözer,  Gaye Usluer, Cemal Okan Yüksel, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Sivas Milletvekili Ali Akyıldız imzalı bildiride şu ifadeler yer aldı:

“Partimizin olağan kongre süreci devam ederken yapılan olağanüstü kongre taleplerini doğru ve gerekli görmüyoruz. CHP Genel Başkanlığı için yeni adaylar olmasını  demokratik zenginlik olarak değerlendirirken, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun parti içi demokrasiyi yerleştirmek için yaptığı özverili  çalışmaları önemsiyoruz. Olağan kurultay sürecinin de demokratik koşullar içerisinde geçeceğine inanıyor, Ankara, Eskişehir,  Kayseri,Konya ve Sivas milletvekilleri olarak Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekliyoruz.” (ANKA)

(MG/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@