Chp'den ‘Seçim' Raporunda İlginç Sonuç

1 Kasım’da yapılacak erken seçim öncesinde sahaya inen CHP’li vekiller görevli oldukları illere ilişkin hazırladıkları raporları Genel Merkez’e sundu.

Haberler 01.09.2015, 15:47
Chp'den ‘Seçim' Raporunda İlginç Sonuç

ANKARA (ANKA)- 1 Kasım’da yapılacak erken seçim öncesinde sahaya inen CHP’li vekiller görevli oldukları illere ilişkin hazırladıkları raporları Genel Merkez’e sundu. CHP’li vekillerin izlenimlerine göre vatandaş erken seçim istemiyor. Vatandaşın gündeminde ise terör, ekonomi ve işsizlik yer alıyor.

-VEKİLLER SEÇİM RAPORU HAZIRLADI-

CHP Grubunun görevlendirmesinin ardından milletvekilleri kendilerine verilen illerde çalışma yapmak üzere sahaya indi. Milletvekilleri görevli oldukları illerde yaptıkları çalışmalara ilişkin raporlarını Genel Merkez’e iletti. Vekiller, çalışma sonrasında çalışmanın bütün ayrıntılarını içeren bir raporu, Genel Merkez’e teslim etti. Yapılan bu çalışma Genel Merkez’de bir araya getirilip seçime yönelik çalışmada kullanılmak üzere arşivlenecek.

CHP’li vekillerin izlenimlerine göre vatandaş erken seçim istemiyor. Vatandaşın birinci gündeminde ise terör olayları geliyor. Ardından da ekonomi ve işsizlik yer alıyor.

- “VATANDAŞIN GÜNDEMİNİN ÖNCELİKLİ MADDESİNİ TERÖR VE EKONOMİK SORUNLAR OLUŞTURUYOR”-

8 ayrı ile giden CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka izlenimlerini ANKA’ya anlattı. Nazlıaka şöyle dedi:

“Halk erken seçimin gerekli olduğunu düşünmüyor. ‘Neden koalisyon hükümeti kurulamadı’ diyor. Halk Recep Tayyip Erdoğan’a karşı tepkili. Böylesine büyük ekonomik sorunlar varken, iç ve dış politikamız iflas etmişken, erken seçime zorladığı için halk Recep Tayyip Erdoğan’a tepkili. Bir Allah’ın kulu bile erken seçimin gerekli olduğuna inanmıyor. Halk milletin egemenliği yerine kendi egemenliğini millete dayatan zihniyeti sorguluyor.

Vatandaşın gündeminin öncelikli maddesini terör ve ekonomik sorunlar oluşturuyor. Halk iş, aş ve güvenlik derdinde.” (ANKA)

(MG/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@