Chp'den Başbakan'a Sert Yanıt: Chp'nin Akp'den Alacak Ahlak Dersi Yoktur

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun sözlerine CHP Grup Başkanlığından, “CHP’nin siyasi ahlak yoksunlarından, özellikle de AKP’den alacak ahlak dersi yoktur” yanıtı geldi.

Haberler 28.08.2015, 23:38
Chp'den Başbakan'a Sert Yanıt: Chp'nin Akp'den Alacak Ahlak Dersi Yoktur

ANKARA (ANKA)- Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun sözlerine CHP Grup Başkanlığından, “CHP’nin siyasi ahlak yoksunlarından, özellikle de AKP’den alacak ahlak dersi yoktur” yanıtı geldi.

CHP ile AK Parti arasındaki soru önergesi üzerinden yapılan polemik sürüyor.

CHP Grup Başkanlığından yapılan açıklamada, soru önergesinin çarpıtlığı belirtilerek şöyle denildi:

“Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu, İstanbul Milletvekilimiz Mahmut Tanal’ın bir soru önergesini çarpıtarak, aklı sıra ahlak dersi vermeye kalkışmaktadır.

Genel Başkanımızın dün yaptığı açıklamada belirttiği gibi, Mahmut Tanal’ın soru önergesinde Cumhurbaşkanının kızının adı geçmemektedir. Bunu, AKP’den seçilmiş TBMM Başkanından da rahatlıkla öğrenebilirler.

-“İKİYÜZLÜLÜKTÜR, OPORTÜNİZMDİR VE HATTA AHLAKSIZLIĞIN TA KENDİSİDİR”-

Bu gerçeği bilmelerine karşın, çarpıtmaları ve siyasi fayda elde etmeye çalışmaları,  talimatla gündemde tutmaları ikiyüzlülüktür, oportünizmdir ve hatta ahlaksızlığın ta kendisidir.

Bugüne kadar kişisel hayatlar üzerinden infaz yapılmasına karşı çıkan ve özellikle evlatların siyasete malzeme yapılmasının en büyük ahlaksızlık olduğunu vurgulayan CHP’nin siyasi ahlak yoksunlarından, özellikle de AKP’den alacak ahlak dersi yoktur.

Siyasi rakiplerine karşı havuz beslemeleriyle taarruz edenlerin, bir danışman hatasına sarılmaları ve ahlaktan söz etmeleri ibretle izlenmektedir.” (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@