CHP Hakkari il Başkanı Karahanlı'dan öğrencilere yurt müjdesi

CHP Hakkari İl Başkanı Aytekin Karahanlı, Hakkarili olup Ankara'da üniversite okuyuyan ve yurt sorunu ile karşılaşan öğrencilerin, CHP Hakkari il Başkanlığına başvurmalarını istedi. 

Haberler 11.08.2016, 15:23
CHP Hakkari il Başkanı Karahanlı'dan öğrencilere yurt müjdesi
Behçet DALMAZ/HAKKARİ, () - CHP Hakkari İl Başkanı Aytekin Karahanlı, Hakkarili olup Ankara'da üniversite okuyuyan ve yurt sorunu ile karşılaşan öğrencilerin, CHP Hakkari il Başkanlığına başvurmalarını istedi. 

CHP Hakkari il Başkanı Aytekin Karahanlı, Ankara'da yurt sıkıntısı çeken öğrencilerin bu sorununu çözmek için  CHP Genel Merkezi ile görüştüklerini söyledi. Karahanlı, şöyle konuştu:
"Öğrencilerin bu sorununu çözmek için CHP Genel Merkezi ile görüşmeler yaptık. Genel merkezimiz, bu konuda sıkıntı çeken bütün öğrencilere yardımcı olacağını bizlere illeti. Hakkarili olup da Ankara'da üniversite okuyan öğrencilerimizin yurt sıkıntısı varsa 3 gün içerisinde CHP il Başkanlığımıza başvurmalarını bekliyoruz. Başvuran öğrencilerimizin listelerini CHP Genel Merkezimize göndereceğiz. Bu konuda ne gerikiyorsa yapılacaktır." 
 
 
 
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@