Chp: Genelkurmay Başkanı Ve Tsk'nın Hassasiyetlerini Paylaşıyoruz

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Partimizin bir milletvekilinin Dağlıca saldırısı kapsamında yaptığı açıklamada, Genelkurmay Başkanı’nın tatilde olduğu yönündeki ifadeleri yer almıştır.

Haberler 08.09.2015, 13:07
Chp: Genelkurmay Başkanı Ve Tsk'nın Hassasiyetlerini Paylaşıyoruz

ANKARA(ANKA) – CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Partimizin bir milletvekilinin Dağlıca saldırısı kapsamında yaptığı açıklamada, Genelkurmay Başkanı’nın tatilde olduğu yönündeki ifadeleri yer almıştır. Bu ifadenin doğru olmadığı anlaşılmış olup Genelkurmay Başkanı’nın ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin hassasiyetlerini paylaştığımızı ifade ederiz” dedi.

Koç yaptığı yazılı açıklamada, CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş tarafından dile getirilen, Dağlıca’daki terör saldırısı sırasında Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulisi Akar'ın tatilde olduğu yönündeki iddiaların doğru olmadığını belirtti. Koç, “8 Eylül 2015 tarihli Cumhuriyet Gazetesi’nde, partimizin bir milletvekilinin Dağlıca saldırısı kapsamında yaptığı açıklamada, Genelkurmay Başkanı’nın tatilde olduğu yönündeki ifadeleri yer almıştır. Bu ifadenin doğru olmadığı anlaşılmış olup Genelkurmay Başkanı’nın ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin hassasiyetlerini paylaştığımızı ifade ederiz” dedi. (ANKA)

(GO/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@