Chp Denizli Milletvekili Melike Basmacı: Hiçbir Türk Ana – Babasının Artık Ağlamamasını Diliyorum

ANKARA (ANKA) – CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı dünya ve bölgenin zor günler ge&cce...

Haberler 19.09.2015, 13:15
Chp Denizli Milletvekili Melike Basmacı: Hiçbir Türk Ana – Babasının Artık Ağlamamasını Diliyorum

ANKARA (ANKA) – CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı dünya ve bölgenin zor günler geçirdiğini belirterek, “Bu zor günlerin bu bayram vesilesiyle bir an önce son bulmasını, akan kanların durmasını, hiç Türk Anasının-Babasının bundan sonra ağlamamasını Yüce Allah'tan diliyorum” dedi.

Basmacı yayınladığı Bayram mesajında, toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içinde bulunulduğunu bildirdi. Bayramların günlük hayatın koşuşturması içinde unutulan, insanı insan yapan değerleri yeniden hatırlattığını belirtti. Birlik ve beraberliğin, sevginin, toplumsal barışın, dayanışmanın en kuvvetli şekliyle kendini gösterdiği bu özel günlerde içteki dargınlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakarak dostluklara yönelmenin, birlikteliği sağlayan ortak değerlere dört elle sarılmanın, millet olarak herkesin öncelikli görevi olduğunu belirten Basmacı şöyle devam etti:

“Dünyamız ve bölgemiz zor günler geçirmektedir, bu zor günlerin bu bayram vesilesiyle bir an önce son bulmasını, akan kanların durmasını, hiç Türk Anasının-Babasının bundan sonra ağlamamasını Yüce Allah'tan diliyorum.

Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramlarını kutluyor, saygılar sunuyorum.” (ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@