CHP'den Berat Albayrak Hakkında Yeni Açıklama Yapıldı!

Hazine ve Maliye Eski Bakanı Berat Albayrak'ın avukatı Sinan Göktaş'ın CHP'ye 500 Bin TL tazminat davası açtıklarını duyurmasının ardından CHP'den bir açıklama daha geldi. Gündeme bomba gibi düşen açıklama CHP'nin sosyal medya hesabından yapıldı.

CHP'den Berat Albayrak Hakkında Yeni Açıklama Yapıldı!

Cumhuriyet Halk Partisi'nin sosyal medya hesabından Berat Albayrak hakkında bir açıklama daha yapıldı.

CHP'nin sosyal medya hesabından bugün yapılan Hazine ve Maliye Eski Bakanı Berat Albayrak hakkındaki açıklama tüm gün konuşuldu. CHP, Berat Albayrak'ın nerede olduğunu merak ettiklerini duyururken Albayrak cephesinden yeni bir hamle geldi.

CHP'YE TAZMİNAT DAVASI!

Berat Albayrak'ın avukatı Sinan Göktaş bir açıklama yaparak CHP'nin iddialarının asılsız olduğunu ve Berat Albayrak'ın itibarının zedelendiği gerekçesiyle CHP'ye karşı 500 Bin TL tazminat davası açtıklarını duyurdu.

BERAT ALBAYRAK HAKKINDA YENİ AÇIKLAMA!

CHP'den ise 500 Bin tazminat davasına karşı hamle gecikmedi. CHP'nin sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir Berat Albayrak açıklaması yapıldı. CHP sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Sizlerin de yardımıyla Berat Albayrak'ı uzun uğraşlardan sonra bulduk. Avukatının açıklamasında Berat Albayrak'ın sağ salim evinde olduğunu anladık. Merkez Bankası'na verilen zarar yetmezmiş gibi kendisinin partimizin 500 Bin TL'sinin peşinde olduklarını öğrendik.” denildi.

Ayrıca CHP, yarın saat 13:00'da Berat Albayrak'ı kimin sakladığını açıklayacaklarını da duyurdu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@