CHP'de Yeni Kaset Skandalına İlişkin 6 Kişi Gözaltına Alındı! Milletvekili Teoman Sancar'ın Yarı Çıplak Görüntülerinin Kaydedildiği İddia Edildi!

CHP'de Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın partisinden istifasına neden olduğu iddia edilen yeni kaset skandalına ilişkin olarak Kuşadası'nda bir polis memuru gözaltına alındı. Şantaj olayına ilişkin gözaltı sayısı 6'ya yükselirken eski bir belediye çalışanı ile polis eniştesinin suçu planladıkları iddia edildi.

CHP'de Yeni Kaset Skandalına İlişkin 6 Kişi Gözaltına Alındı! Milletvekili Teoman Sancar'ın Yarı Çıplak Görüntülerinin Kaydedildiği İddia Edildi!

CHP'den istifa ettiğini açıklayan Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın istifasının ardında yeni bir kaset skandalının olduğuna dair iddialar güçlenmeye devam ediyor. Polis tarafından yürütülen soruşturmada 6 kişinin gözaltına alındığı bildirilirken gözaltına alınanlarda birisinin daha önce Kuşadası'nda görevli olan bir polis memuru olduğu açıklandı.CHP'DE YENİ KASET SKANDALINDA SON GELİŞMELER!İstifa eden Denizli Milletvekili Teoman Sancar kendisine şantaj yapıldığı şikayetinde bulunarak Cumhuriyet Başsavcılığına gitmesi ile soruşturma başlatıldı. Bu soruşturmanın sonucunda şantaj suçuna karıştığı iddia edilen eski belediye çalışanı F.S. takip altına alındı. Yapılan kovuşturmada F.S.'nin 4 ay önce işten ayrıldığı ve çalıştığı dönemde de sürekli izin kullandığı tespit edildi.ŞÜPHELİLER GÖZALTINA ALINDI!F.S.'nin polis tarafından ifadesinin alınmasının ardından verdiği isimler de teker teker gözaltına alınmaya başladı. Dün akşam saatlerinde Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliğinde görevli olan M.B.A. isimli bir polis memuru da gözaltına alındı. Gözaltına alınan bu polis memuru ekipler tarafından Denizli'ye götürüldü.MİLLETVEKİLİ SANCAR'I DAVET ETTİKLERİ EVE KAMERA VE SES SİSTEMİ KURMUŞLARDenizli Milletvekili Teoman Sancar'ın şikayeti üzerine Denizli polisi Türkiye'nin çeşitli illerinde ve Kıbrıs'ta kapsamlı bir operasyonu başlattı. F.S.'nin ifadeleri ile şekillenen soruşturmada Teoman Sancar'ın ilgili görüntülerin çekiminin yapıldığı eve davet edildiği, F.S.'nin öz ablasının eşi olan Kuşadası Emniyet Müdürlüğü'nde görevli M.B.A. isimli polis memuru ile her şeyi organize ettiği, milletvekilinin davet edildiği eve önceden kamera ve ses sistemi kurulduğu iddia edildi.TEOMAN SANCAR'IN YARI ÇIPLAK GÖRÜNTÜLERİNİ KAYDETMİŞLERSoruşturmanın detayları ortaya çıkarılmaya başlandı. Bu detaylara göre Denizli Milletvekili teoman Sancar, polis memuru M.B.A.'nın organizasyonu ile F.S. tarafından Denizli'de bir eve davet edildiği, burada eve gelindikten sonra alkol alınmaya başlandığı, bu sırada da kamera ile çekim yapıldığı ileri sürüldü. Eski belediye işçisinin evinde yaşanan alkollü ortam esnasında Teoman Sancar'ın odada bulunan birileriyle yarı çıplak vaziyette kontrolsüz hareketlerde bulunduğu ve kendisinden geçmiş bir vaziyette dengesiz hareketler yapmaya başladığını gösteren görüntülerin kaydedilmesinden sonra şantaj sürecinin başladığı ileri sürüldü.DENİZLİ POLİSİ EŞ ZAMANLI OPERASYONLAR YAPTI!Denizli polisi tarafından yürütülen soruşturmada şüphelilerin yakalanmaları için Denizli, Aydın, Ankara ve Kırıkkale ile Kıbrıs'ta eş zamanlı operasyonlar yapıldı. Toplam 6 kişi gözaltına alınarak Denizli'ye getirildiler. Kıbrıs'ta düzenlenen operasyonda ise halen daha aranan şüphelinin bulunamadığı bildirildi.Kamugundemi.com


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@